вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Накопичувач HDD SATA 3.0TB WD Purple 5400rpm 256MB (WD33PURZ)
Накопичувачі WD Purple розроблені спеціально для відеоспостереження, щоб витримувати підвищені перепади температури та вібрації обладнання серед NVR. Стандартний накопичувач для настільних ПК розрахований на короткі проміжки часу, а не жорстку цілодобову роботу системи відеоспостереження високої роздільної здатності. Купуючи WD Purple, ви отримуєте надійне сховище класу відеоспостереження, перевірене на сумісність із широким спектром систем безпеки. Ексклюзивна технологія AllFrame допомагає зменшити втрату кадрів та покращити загальне відтворення відео.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Призначення | Для відеоспостереження |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Тип диска | HDD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 640 г г |
| Висота | 26.1 мм см |
| Відновлений | Немає |
| Габарити | 147 х 101.6 х 26.1мм |
| Додаткова інформація | ексклюзивна технологія Western Digital AllFrame |
| Максимальний рівень шуму | 24 дБ |
| Місткість накопичувача | 3 ТБ |
| Об'єм буфера | 256 MB |
| Робоча температура | від 0°C до 60°C |
| Середній час пошуку | немає даних |
| Серія | Purple |
| Споживана потужність в режимі запису/читання | 6 Вт |
| Споживання потужності в режимі очікування та сну | немає даних |
| Споживання потужності в режимі простою | немає даних |
| Тип | HDD |
| Ударостійкість | в робочому стані: 30 Gs / при зберіганні: 250 Gs |
| Час напрацювання на відмову | 1 000 000 г |
| Швидкість обертання шпинделя | 5400 об/хв |
| Швидкість передавання даних | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 809,40 ₴


