вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Смартфон Xiaomi Redmi 13 6/128GB Pearl Pink_EU
З Xiaomi Redmi 13 виконайте все, що задумали Смартфон Redmi 13, оснащений потужним процесором MediaTek Helio G91 Ultra, легко підтримує режим багатозадачності і справляється з будь-якими викликами. 6.79-дюймовий IPS дисплей з частотою оновлення 90 Гц радує соковитими кольорами та чіткими деталями. Основна камера з супер-чітким модулем 108 Мп отримує чудові фото навіть за слабкого освітлення. Завдяки швидкій зарядці потужністю 33 Вт поповнити заряд батареї можна перед виходом з дому. Елегантність у деталях Смартфон Redmi 13 зручно лежить в руці завдяки плавним лініям, тонкому дизайну та продуманій ергономіці. Розкішні кольори на вибір та матова поверхня задньої панелі підкреслюють елегантність та лаконічність фірмового стилю Redmi.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Рожевий |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Виробник | Xiaomi |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Тип матриці | IPS |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Helio G91 Ultra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5030 мА/г |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 205 г г |
| Попередньо встановлена ОС | Android 14.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 168.6x76.3x8.2 мм |
| Діагональ екрана | 6.79" |
| Захист від пилу і вологи | IP53 |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Матеріал корпусу | скло, пластик |
| Навігація | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Оперативна пам'ять | 6 ГБ |
| Основна камера | 108+2 Мп |
| Потужність заряджання | 33 Вт |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 2460x1080 |
| Серія | Xiaomi Redmi 13 |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | є |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 13 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрана | 90 Гц |
| Частота процесора | 2x2.0 ГГц + 6x1.8 ГГц |
| Швидке заряджання | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 844,85 ₴










