вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Смартфон HMD Pulse Pro 8/256GB Twilight Purple
HMD Pulse Pro: коли кожне селфі – шедевр! HMD Pulse Pro – новий найкращий друг для любителів селфі. Завдяки найкращій на ринку селфі-камері на 50 Мп, вашим ідеальним знімкам цього літа будуть заздрити всі. Віддайте салют двома пальцями телефону, щоб запустити нову функцію навігації за допомогою жестів для створення селфі, фіксуючи чудові спогади одним лиш рухом руки, або перейдіть у режим hands-free, показавши сердечко двома пальцями або двома руками, а також показуючи жестом “клас” – ідеально для групових селфі. З HMD Pulse Pro ви також можете попрощатися з розмитими нічними селфі за допомогою режиму AI Суперпортрет, який робить навіть найтемніші селфі чіткими, як вдень. З HMD Pulse Pro знімати спогади у високій роздільній здатності простіше, ніж будь-коли, і ви виглядатимете, як професійний фотограф – без жодної підготовки. Pulse Pro від HMD – це модний аксесуар, який ніколи не вийде з моди, доступний у трьох приголомшливих відтінках: крижаний зелений, сутінково-пурпуровий та космічно-чорний. І це ще не все. Pulse Pro у крижаному зеленому кольорі має свій власний зарядний пристрій, підібраний у відповідному кольорі, який продається окремо. Завдяки своєму позачасовому дизайну та витонченому силуету, він створює атмосферу селебріті, але без дорогого цінника.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HMD |
| Колір | Фіолетовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Тип матриці | IPS |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Unisoc T606 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 196 г г |
| Попередньо встановлена ОС | Android 14.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 163.19x75.02x8.55 мм |
| Діагональ екрана | 6.56" |
| Захист від пилу і вологи | IP52 |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Навігація | GPS, A-GPS, Galileo |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Основна камера | 50+2 Мп |
| Потужність заряджання | 20 Вт |
| Підтримка SD/TF-карти | до 256 ГБ |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 1612х720 |
| Серія | HMD Pulse Pro |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 50 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрана | 90 Гц |
| Частота процесора | 1.6 ГГц |
| Швидке заряджання | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 226,90 ₴








