вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Хлібопічка Tefal Pain Dore PF210138
Хлібопічка Tefal Pain Dore PF210138 пропонує 12 автоматичних програм. Серед програм для хлібної випічки є й додаткові програми, що дають змогу готувати в цьому апараті ще й джем, каші, крупи. Крім базових і популярних сортів хліба (класичний, житній, французький) є режим для хліба без глютену, 2 режими швидкого випікання. Особливо порадує господинь режим замішування дріжджового тіста, що дасть змогу приготувати пельмені, піцу, пиріжки з меншими зусиллями. Модель дає змогу випікати хлібобулочні вироби вагою 500, 750 і 1000 грамів. Є три ступені готовності — від легкого до сильного підрум"янення. Відкладений старт і підігрівання. Функція відкладеного старту дає змогу відтермінувати запуск випікання на термін до 15 годин. Функція підігрівання готового продукту запускається автоматично після закінчення приготування. Тривалість режиму підігрівання 1 година. Керування. Панель керування складається з монохромного РК-дисплея, кнопок керування й переліку з 12 програм. Всі кнопки та програми позначені графічно, у доступній формі, завдяки чому керування не викликає ускладнень.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Програми випічки | |
| Варення | Так |
| Житній хліб | Так |
| Пшеничний хліб | Так |
| Французький хліб | Так |
| Хліб без клейковини | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші програми | швидка випічка, каша, пельмені |
| Бездріжджове тісто | є |
| Бородинський хліб | немає |
| Вага | 3.9 кг г |
| Ваги | немає |
| Вибір кольору скоринки | є |
| Вибір розміру випічки | є |
| Дві форми випікання | Немає |
| Диспенсер | немає |
| Дріжджове тісто | немає |
| Дієтичний хліб | є |
| Йогурт | немає |
| Кількість програм випікання | 12 |
| Максимальна вага випічки | 1000 г |
| Оглядове вікно | немає |
| Програмування | немає |
| Підтримка температури | є |
| Піцца | є |
| Розміри | 356 х 318 х 339 мм |
| Різновид керування | сенсорно |
| Потребується потужність | 720 Вт Вт |
| Таймер/Відтермінування старту | є |
| Форма випічки | прямокутна |
| Швидка випічка | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 140,15 ₴










