вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Кавоварка Tefal Smart`n`light CM600810
- В наявності
- Код: CM600810
5 277,15 ₴
3 909 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Кавоварка Tefal Smart`n`light CM600810
Контролюйте міцність кави одним натисканням кнопки. Кавоварка Tefal Smart’n Light - це ідеальний спосіб почати свій день, кожного разу зі смачної та ароматної кави. Ідеальне приготування кави у вас під рукою з інтуїтивно зрозумілим дисплеєм і простими елементами управління. Збільшена конструкція резервуару для води забезпечує швидкі результати, в той час, як функція AROMA пропонує двоетапний процес попереднього змочування і заварювання, який дозволяє отримати максимум смаку та аромату вашого кави. Все це зі стильним сучасним дизайном, який гармонійно вписується в будь-яку кухню. Оптимальне заварювання Збільшена конструкція резервуару для води забезпечує швидке рівномірне заварювання кави з насиченим смаком і ароматом. Програмований автозапуск Запрограмуйте початок циклу заварювання кави в зручне для вас час - протягом найближчих 24 годин - для зручності та задоволення від свіжозвареної кави, який буде чекати Вас як тільки ви прокинетеся. Підтримка тепла та автовідключення Ваш кави буде теплим і готовим до насолоди протягом 30 хвилин, з функцією автоматичного вимкнення для максимальної зручності та спокою Наливайте кави під час заварювання Функція крапля-стоп ставить на паузу процес заварювання якщо ви забираєте кавник, щоб ви могли насолоджуватися кавою в будь-який моментЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне вимкнення | є |
| Блокування від дітей | немає |
| Вага | 2.1 кг г |
| Вбудована кавомолка | відсутня |
| Тип | окремостояча |
| Використовувані технології | Aroma |
| Віддалене керування | відсутнє |
| Дисплей | без дисплея |
| Додатково | програмований автозапуск |
| Знімна варильна група | відсутня |
| Керування | кнопкове |
| Комплектація | кавоварка, мірна ложка, інструкція |
| Кількість запрограмованих напоїв | немає |
| Кількість фільтрів | 1 |
| Кількість чашок | - |
| Можливість програмування | відсутня |
| Подавання гарячої води | відсутня |
| Потужність | 1000 Вт Вт |
| Приготування капучино | відсутнє |
| Приготування напоїв | амерікано |
| Програмування жорсткості води | відсутнє |
| Програмування міцності кави | відсутнє |
| Програмування обсягу порції | відсутнє |
| Програмування температури напою | відсутнє |
| Протикрапельний механізм | є |
| Підігрів чашок | відсутній |
| Регулювання висоти дозатора/підставки | відсутнє |
| Регулювання мелення | відсутнє |
| Резервуар для води | 1.25 л |
| Розміри | 31.8 х 18.6 х 23.5 см |
| Система самоочищення | відсутня |
| Тип | крапельна |
| Тип кави, що використовується | мелену |
| Тиск помпи | без тиску |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 909 ₴









