вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Опис товару
Смартфон Tecno Spark Go 2024 (BG6) 3/64GB Mystery White (4894947010545)
Оновлений смартфон Tecno Spark Go 2024, який є оптимальними характеристиками для роботи базових програм та додатків. На широкому HD+ екрані 6.56” зручно дивитися відео та фото, а також набирати повідомлення та користуватися програмами, що важливо для вікових користувачів. Також смартфон оснащений енергоємним акумулятором 5000 мАг, якого із запасом вистачає на цілий день роботи. Модель відрізняється розширеною оперативною та фізичною пам’яттю, що дозволяє з комфортом використовувати месенджери, навігатор, програми маркетплейсів, а також дивитися відеоролики та кіно.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tecno |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Тип матриці | IPS |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Unisoc T606 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 183 г г |
| Попередньо встановлена ОС | Android 13.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 163.7x75.6x8.6 мм |
| Діагональ екрана | 6.56" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | без NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Оперативна пам'ять | 3 ГБ |
| Основна камера | 13+0.08 Мп |
| Потужність заряджання | 10 Вт |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | немає |
| Роздільна здатність дисплея | 1612х720 (HD+) |
| Серія | Tecno Spark Go |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | подвійний світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | є |
| Частота оновлення екрана | 90 Гц |
| Частота процесора | 1.6 ГГц |
| Швидке заряджання | відсутня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 992,65 ₴







