вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Акустична система Xiaomi Sound Outdoor Global Blue (QBH4265GL)_EU
- В наявності
2 984,85 ₴
2 211 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Акустична система Xiaomi Sound Outdoor Global Blue (QBH4265GL)_EU
Надвисока потужність 30 Вт Динамічний звук Завдяки дизайну з великою сітчастою поверхнею динамік забезпечує більш прозорий та збалансований звук. Незалежно від того, де він розташований, ви будете вражені багатим та потужним звуком, що кидає виклик його компактним розмірам. Сабвуфер, два пасивні низькочастотні випромінювачі великого розміру Ексклюзивний режим посилення низькочастотної динаміки Оснащений двома пасивними низькочастотними випромінювачами великого розміру з обох боків, динамік забезпечує більш повні та насичені баси для динамічних, природних та енергійних перкусійних звуків. 12-годинний надтривалий час автономної роботи Безперервне прослуховування Насолоджуйтесь до 12 годин безперервного відтворення при повній зарядці, що робить його ідеальним для грандіозних вечірок та пікніків. Підтримка швидкого заряджання Type-C потужністю 15 Вт для більш тривалого використання.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Chromecast / AirPlay | немає |
| DLNA | немає |
| FM-приймач | немає |
| NFC | немає |
| USB для відтворення | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Ємність акумулятора | 2600 мАг |
| Індикація | заряджання + розряджання |
| Аудіо роз'єм 3.5 мм | немає |
| Вага | 0.597 кг г |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Вологозахищена | Да |
| Відношення сигнал / шум | >80 дБ |
| Голосове керування | немає |
| Дисплей | немає |
| Додатково | - |
| Живлення | Акумулятор |
| Кардридер | немає |
| Клас захисту | IP67 |
| Колір | Blue |
| Кількість / Діаметр динаміків | немає даних |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Мікрофон | є |
| Потужність | 30 Вт Вт |
| Протиударна | Немає |
| Пульт ДК | немає |
| Підсвітка | без підсвічування |
| Роз'єм зарядки | USB Type-C |
| Розмір | 196.6 х 68 х 66 мм |
| Ручка / петля / карабін для перенесення | петля |
| Сумісність | Android + iOS |
| Технологія TWS (створення стереопари) | є |
| Тип акустики | портативна |
| Тип підключення | бездротове |
| Формат акустики | 2.0 |
| Функція Power Bank | немає |
| Функція гучного зв'язку (Hands Free) | є |
| Час автономної роботи | до 12 годин |
| Частотний діапазон | 60 - 20 000 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 211 ₴







