вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Телевізор Samsung QE50Q60DAUXUA
100% колірне охоплення завдяки квантовим точкам. Мільярд відтінків кольорів завдяки квантовим точкам Технологія Quantum Dot перетворює світло на чудові кольори, які зберігаються на будь-якому рівні яскравості, щоб отримати найкраще зображення. Технологія Quantum HDR Більш широкий діапазон контрастності у кінематографічному масштабі Насолоджуйтесь кожним зображенням із яскравими деталями. Динамічне відображення тонів HDR10+ створює глибші відтінки чорного та яскраві сяючі зображення. Дизайн Airslim Витончений та елегантний, як ніколи раніше Тонкий дизайн телевізора буде гармонійно виглядати на стіні, як ніколи до цього. Smart Hub Відкрийте для себе улюблений контент в одному місці Оптимізуйте підбір та пошук контенту, щоб витрачати менше часу на пошук та більше часу на фільми, ігри та шоу, які вам подобаються. SmartThings Ваш найкращий помічник вдома Розслабтеся та дозвольте SmartThings легко підключатися, контролювати всі ваші розумні пристрої та керувати ними, щоб інтуїтивно керувати вашим будинком через вбудований хаб. Процесор Quantum Processor Lite 4K Розумніший і швидший процесор 4K Потужний процесор, який оптимізує звук відповідно до умов перегляду. Підвищення якості до 4K гарантує дозвіл 4K для улюбленого контенту. Технологія подвійного підсвічування Dual LED Тепле та холодне світлодіодне підсвічування забезпечує покращений контраст Інноваційна технологія підсвічування забезпечує більш яскравий контраст шляхом оптимізації колірного тону підсвічування відповідно до типу контенту, що переглядається. Технологія об’ємного звуку Lite (OTS Lite) Віртуальний звук, що відстежує дію Об’ємний 3D-звук із віртуальним динаміком верхнього каналу забезпечить повне занурення у подію. Технологія Q-Symphony Гармонійне поєднання телевізора та саундбару Q-Symphony унікальним чином дозволяє динамікам телевізора та саундбару працювати одночасно без придушення динаміків телевізора для більш гармонійного звучання. Поліпшена плавність рухів із Motion Xcelerator Плавний рух для чіткого зображення Відчуйте чітке зображення та продуктивність Motion Xcelerator, який автоматично оцінює та компенсує кадри джерела вмісту. NFT-Всесвіт Оцініть свої улюблені NFT на великому екрані У вашому телевізорі інтегрована перша в світі платформа агрегації NFT. Шукайте та купуйте з легкістю, насолоджуючись якісним переглядом будинку.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Колір | Сірий |
| Операційна система | Tizen |
| Тип телевізора | Qled |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| Smart TV | зі Smart TV |
| VESA | 200 х 200 |
| Wi-Fi | є |
| Аудіо | немає даних |
| Вага без підставки | 11.5 кг |
| Вага з підставкою | 11.8 кг |
| Версія Bluetooth | 5.2 |
| Внутрішня пам'ять | немає даних |
| Відео | немає даних |
| Відстань між ніжками | немає даних |
| Голосове керування | немає |
| Діагональ екрана | 50" |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Енергоспоживання | 67 Вт |
| Комплект постачання | телевізор, пульт дистанційного керування, документація |
| Контрастність | немає даних |
| Кут огляду | 178° /178° |
| Модель пульту | TM2360G |
| Оперативна пам'ять | немає даних |
| Потужність звуку | 20 Вт |
| Процесор зображення | Quantum Processor Lite 4K |
| Підтримка HDR | є |
| Підтримка NTFS | немає |
| Роз'єми | HDMI/USB |
| Роздільна здатність екрана | 4K UHD (3840x2160) |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 1118.3х644.1х25.7 мм |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ) | 1118.3x681.7x224 мм |
| Технологія MEMC | немає |
| Технології звуку | немає даних |
| Фото | немає даних |
| Цифровий тюнер | DVB-T2/C/S2 |
| Час відгуку | немає даних |
| Частота оновлення | 50 Гц |
| Яскравість | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 811,15 ₴








