вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Багатофункціональний пристрій A4 ч/б HP LJ Enterprise M528dn (1PV64A)
Виберіть БФП HP LaserJet Enterprise, розроблений для безпечного і ефективного обслуговування бізнесу і дозволяючий економити енергію при використанні чорного тонера HP EcoSmart Black. Це принтер, що відповідає вимогам вашого зростаючого бізнесу, на який можна повністю покластися. Принтер з підтримкою динамічної безпеки. Призначений для використання тільки з картріджами, оснащеними оригінальною мікросхемою HP. Картріджи з мікросхемами інших виробників можуть не працювати, а працюючі нині можуть не працювати в майбутньому. Найбезпечніший друк від HP Кожен принтер у вашому парку пристроїв перевіряє свій робочий код і вносить необхідні виправлення у разі атак. Перевірка витікаючих мережевих підключень принтера з метою блокування підозрілих запитів і захисту від шкідливих програм. Постійний моніторинг виконуваних в пам"яті операцій для виявлення і припинення атак. Мікропрограмне забезпечення автоматично перевіряється під час запуску, щоб гарантувати використання тільки справжнього коду з цифровим підписом HP. Низькі витрати, низьке енергоспоживання Зменшуйте кількість передруку, даремної витрати витратних матеріалів і зайвих звертань до сервісної служби, використовуючи оригінальні картріджи HP. Не втрачайте час на заміну картріджів, а зосередьтеся на роботі. Вибирайте додаткові картріджи збільшеної місткості. Поліпшене енергозбереження - витрата енергії менше до 29% порівнянню з попередніми моделями плюс додаткова економія завдяки технології автоматичного включення і виключення. За рахунок своєї компактності це БФП можна встановити в умовах обмеженого простору і істотно підвищити продуктивність практично у будь-якому офісі. Увесь парк облаштувань друку - під вашим контролем Рішення HP Web Jetadmin забезпечує централізоване управління парком облаштувань друку і оптимізацію робочих процесів. Отримуйте актуальні відомості про вартість друку, характеристики і витрати, щоб підвищити ефективність. Настройте політики конфігурації безпеки і автоматичну перевірку параметрів кожного з принтерів HP в парку облаштувань друку. Ви зможете відправляти завдання на друк ще в дорозі, а потім безпечно запускати їх на будь-якому офісному принтері HP, що підтримує функцію HP Roam.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип пристрою | БФП |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | є |
| NFC | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | немає |
| Інші поверхні друку | конверті |
| Автоматичний двосторонній друк | є |
| Вага | немає даних г |
| Вбудований СБПЧ | відсутній |
| Габарити (ШхВхГ) | 631х497х507 мм |
| Дисплей | кольоровий |
| Друк | монохромний |
| Друк без полів | немає |
| Друк із Cloud | є |
| Друк із USB-накопичувачів | немає |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | немає |
| Енергоспоживання | 629 Вт |
| Живлення від акумулятора | немає |
| Зміна масштабу при скануванні | 25 – 400% |
| Колір корпусу | White |
| Комплект постачання | БФП, стартовий картридж, кабель живлення, інструкція користувача |
| Кількість кольорів | 1 (чорний) |
| Обсяг друку на місяць | 150000 стор |
| Підтримка AirPrint | є |
| Підтримка ОС | Windows/Mac OS |
| Підтримка СНБЧ | немає |
| Рекомендована кількість сторінок на місяць | 2000 - 7500 стор/міс |
| Ресурс чорно-білого картриджа у комплекті | 7500 стор |
| Роздільна здатність друку | 1200 х 1200 dpi |
| Роздільна здатність при копіюванні | 600 х 600 dpi |
| Роздільна здатність сканера оптична | 600 х 600 dpi |
| Сенсорний дисплей | Да |
| Сумісні картриджі | CF289A HP 89A, CF289X HP 89X, CF289 HP 89Y |
| Технологія друку | лазерна |
| Факс | немає |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Формат | А4+ |
| Формат паперу | A4, A5, A6 |
| Швидкість сканування | - |
| Швидкість кольорового друку | немає |
| Швидкість копіювання | 43 стор/хв |
| Швидкість чорно-білого друку | 43 стор/хв |
| Щільність паперу | 60-199 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 142 283,30 ₴





