вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Принтер А4 ч/б Canon i-Sensys LBP325X EU SFP (3515C004)
Цей компактний чорно-білий лазерний принтер з однією функцією пропонує високі швидкості друку та гнучкі можливості обробки різноманітних типів носіїв. Модернізуйте власний бізнес із цим компактним чорно-білим лазерним принтером. i-SENSYS LBP325x, який друкує зі швидкістю 43 стор./хв (A4) і 65 стор./хв (A5) і має можливість укомплектування трьома додатковими касетами для паперу, стане ідеальним помічником для виконання великих обсягів друку. Лінійка звичайних та багатофункціональних кольорових принтерів, з інтуїтивно зрозумілим керуванням та надзвичайно високою швидкістю друку. Унікальна бібліотека програм i-SENSYS від Canon дозволяє легко налаштовувати функціональні кнопки на великому 5-дюймовому сенсорному РК-екрані принтера, задовольняючи конкретні потреби користувачів і підвищуючи продуктивність завдяки швидкому керуванню виконанням повсякденних завдань одним дотиком.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Тип пристрою | Принтер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | є |
| NFC | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | немає |
| Інші поверхні друку | конверті |
| Автоматичний двосторонній друк | є |
| Вага | 12,4 кг г |
| Вбудований СБПЧ | відсутній |
| Габарити (ШхВхГ) | 409x376x275 мм |
| Дисплей | монохромний |
| Друк | монохромний |
| Друк без полів | немає |
| Друк із Cloud | є |
| Друк із USB-накопичувачів | немає |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | є |
| Енергоспоживання | 600 Вт |
| Живлення від акумулятора | немає |
| Зміна масштабу при скануванні | - |
| Колір корпусу | White |
| Комплект постачання | принтер, стартовий картридж |
| Кількість кольорів | 1 (чорний) |
| Обсяг друку на місяць | 150000 стор |
| Підтримка AirPrint | є |
| Підтримка ОС | Windows/Mac OS/Android/iOS |
| Підтримка СНБЧ | немає |
| Рекомендована кількість сторінок на місяць | 2000 - 7500 стор/міс |
| Ресурс чорно-білого картриджа у комплекті | 5100 стор |
| Роздільна здатність друку | 1200 х 1200 dpi |
| Роздільна здатність при копіюванні | - |
| Роздільна здатність сканера оптична | - |
| Сенсорний дисплей | Немає |
| Сумісні картриджі | 056L, 056, 056H |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип сканера | немає |
| Факс | немає |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Формат | А4+ |
| Формат паперу | A4 |
| Швидкість сканування | - |
| Швидкість кольорового друку | немає |
| Швидкість копіювання | - |
| Швидкість чорно-білого друку | 43 стор/хв |
| Щільність паперу | 60-199 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 299,30 ₴



