вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Кавоварка Tefal CM290838 SUBITO MUG
- В наявності
- Код: CM290838
3 569,40 ₴
2 644 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Кавоварка Tefal CM290838 SUBITO MUG
Крапельна кавоварка SUBITO MUG CM290838 від компанії Tefal потужністю 1000 Вт оснащується резервуаром для води ємністю 1.25 л. Прилад обладнаний знімним багаторазовим фільтром - вам не доведеться користуватися паперовими фільтрами для кави, а також протикрапельною системою. Дана модель кавоварки стане ідеальним варіантом для дому піднімаючи неймовірний аромат, додаючи бадьорості та заряджаючи на активний робочий день.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне вимкнення | є |
| Блокування від дітей | немає |
| Вага | 1.8 кг г |
| Вбудована кавомолка | відсутня |
| Тип | Портативна |
| Використовувані технології | Aroma |
| Віддалене керування | відсутнє |
| Дисплей | без дисплея |
| Додатково | підігрів кавника |
| Знімна варильна група | відсутня |
| Керування | механічне |
| Комплектація | кавоварка, інструкція |
| Кількість запрограмованих напоїв | немає |
| Кількість фільтрів | 1 |
| Кількість чашок | - |
| Можливість програмування | відсутня |
| Подавання гарячої води | відсутня |
| Потужність | 1000 Вт Вт |
| Приготування капучино | відсутнє |
| Приготування напоїв | амерікано |
| Програмування жорсткості води | відсутнє |
| Програмування міцності кави | відсутнє |
| Програмування обсягу порції | відсутнє |
| Програмування температури напою | відсутнє |
| Протикрапельний механізм | є |
| Підігрів чашок | відсутній |
| Регулювання висоти дозатора/підставки | відсутнє |
| Регулювання мелення | відсутнє |
| Резервуар для води | 1.25 л |
| Розміри | 23 х 33 х 22 см |
| Система самоочищення | відсутня |
| Тип | крапельна |
| Тип кави, що використовується | мелену |
| Тиск помпи | без тиску |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 644 ₴






