вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Джерело безперебійного живлення Powercom SPR-1500 LCD, Lin.int., AVR, 8х IEC, USB, RS-232, RJ11/RJ45
- Немає в наявності
- Код: SPR-1500 LCD
28 780,65 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Джерело безперебійного живлення Powercom SPR-1500 LCD, Lin.int., AVR, 8х IEC, USB, RS-232, RJ11/RJ45
Джерела безперебійного живлення Powercom SPR серії Smart King PRO + лінійно інтерактивного типу, забезпечують вихідну напругу у вигляді чистої синусоїди. Універсальна форма корпусу дозволяє встановлювати ДБЖ незалежно на підлозі, за допомогою ніжок або монтувати в стійку. Серія SPR призначена для забезпечення безперебійної роботи груп ПК, робочих станцій, серверів та іншого обладнання вимогливого до вхідного напруги. Моделі обладнані стабілізатором напруги (AVR), працюють з навантаженням до 3000 ВА або 2100 Вт. Для віддаленого управління моделі обладнані слотом для SNMP-карти. Комплектація: 1. ДБЖ 2. Вхідний шнур живлення 3. Вихідний шнур живлення 4. Комплект для установки в 19 "стійку і на підлогу (" вушка "для стійки і підставки для підлогової установки) 5. З’єднувальний телефонний кабель 6. Комунікаційний USB-кабель 7. Диск з програмним забезпеченням 8. Інструкція по експлуатації 9. Гарантійний талонЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powercom |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 2х7.2 Агод |
| Вага | 17.7 кг г |
| Вихідна напруга | 220-240 В В |
| Вхідна напруга | 220-240 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 428х84х431 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Колір | Чорний |
| Кількість батарей | 2 |
| Кількість вихідних розеток | 8 |
| Потужність активна | 1200 Вт |
| Потужність повна | 1500 VA |
| Призначення | комерційні |
| РК-дисплей | є |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда |
| Час перемикання | 2-4 мс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 780,65 ₴




