вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Джерело безперебійного живлення APC Smart-UPS SRT 1000VA, Online, 6хIEC, RJ-45, USB, LCD, метал (SRT1000XLI)
- Немає в наявності
- Код: SRT1000XLI
93 579,30 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Джерело безперебійного живлення APC Smart-UPS SRT 1000VA, Online, 6хIEC, RJ-45, USB, LCD, метал (SRT1000XLI)
ДБЖ APC Smart-UPS SRT 1000 ВА, 230 В On-line система безперебійного живлення високої щільності потужності з подвійним перетворенням енергії і масштабуванням за часом роботи від акумуляторів Склад: Компакт-диск з програмним забезпеченням, Інформаційний кабель, Компакт-диск з документацією, Керівництво зі встановлення, Знімні опорні ніжки, USB кабель, Гарантійна карта Повідомлення про відмову батареї Завчасне інформування про наближення відмову батарей, що дозволяє своєчасно виконувати профілактичне обслуговування. економічний режим Режим роботи ДБЖ, в якому при задовільному харчуванні навантаження перемикається на бай пас, що дозволяє забезпечити високий ККД з збереженням захисту. Графічний РК-індикатор Текстові та мнемонічні схеми, що відображають режими роботи, параметри системи і аварійні сигнали. Конвертація між стоїчним і вертикальним виконанням Захист первинних інвестицій в ДБЖ при переході від вертикального виконання до стоїчного.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20.5 кг г |
| Вихідна напруга | 220-240 В В |
| Вхідна напруга | 230 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 432х85х505 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Колір | Чорний |
| Кількість вихідних розеток | 6 |
| Потужність активна | 1000 Вт |
| Потужність повна | 1000 VA |
| РК-дисплей | є |
| Тип архітектури | безперервної дії (On-line) |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 93 579,30 ₴



