вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Джерело безперебійного живлення Powercom VGD II-20K33, Online, USB, метал (00230038)
- Немає в наявності
- Код: VGD II-20K33
583 170,30 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Джерело безперебійного живлення Powercom VGD II-20K33, Online, USB, метал (00230038)
Серія джерел безперебійного живлення VANGUARD II розроблена для захисту ЦОД, серверних, дата-центрів, систем телекомунікації, центрального харчування великих промислових підприємств. Моделі серії VGD II доступні в діапазоні потужності від 10 кВА до 40 кВА, з трифазним входом і трифазним виходом. Мають високим ККД в режимі подвійного перетворення 96%. Стабільність роботи забезпечує сучасний цифровий сигнальний процесор. Інноваційна система охолодження дозволяє продовжити термін служби пристрою, знижує енергоспоживання, зменшує гучність пристрою. Для збільшення часу автономної роботи до кожної моделі можливо підключити додаткові батарейні блоки. Для замовлення доступні моделі з можливістю паралельного підключення. ДБЖ серії можуть працювати в системах з обмеженою доступною потужністю (при роботі від генератора або в системах генеруючих гармоніки). ДБЖ має практично нульове вплив на джерело електроживлення, має функцію плавного старту. Моделі серії можуть бути з LED або сенсорним екраном, з новим призначеним для користувача інтерфейсом, з спливаючими підказками, голосовими оповіщенням, віддаленим керуванням.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powercom |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Захист | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 89 кг г |
| Вихідна напруга | 380-415 В В |
| Вхідна напруга | 380-415 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 350х1335х738 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Захист від короткого замикання | немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Колір | Чорний |
| Кількість вихідних розеток | немає |
| Потужність активна | 18000 Вт |
| Потужність повна | 20000 VA |
| РК-дисплей | є |
| Тип архітектури | безперервної дії (On-line) |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
| Час перемикання | 0 мс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 583 170,30 ₴


