вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Джерело безперебійного живлення APC Back-UPS Pro BR 1600VA, Lin.Int., AVR, 8х євро, LCD, USB, RJ-11, RJ-45,
- Немає в наявності
- Код: BR1600MI
35 399,70 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Джерело безперебійного живлення APC Back-UPS Pro BR 1600VA, Lin.Int., AVR, 8х євро, LCD, USB, RJ-11, RJ-45,
Задній ДБЖ Pro BR 1600VA, 8 розеток, AVR, РК-інтерфейс Високопродуктивні комп’ютерні і електронні ДБЖ для захисту електроживлення преміум-класу Включає: USB-кабель, керівництво користувача звукові сигнали Надає повідомлення про зміну енергоспоживання і стану ДБЖ автоматична самоперевірка Періодична самоперевірка батареї забезпечує раннє виявлення батареї, яку необхідно замінити. Повідомлення про несправності батареї Забезпечує ранній аналіз несправностей батарей, що дозволяє своєчасно проводити профілактичне обслуговування Заміна батареї без інструментів Забезпечує швидку заміну батареї, зменшуючи середній час відновлення (MTTR). Розетки із захистом від батареї і тільки від перенапруги Зберігає потужність і час роботи для підключеного обладнання, яке вимагає резервного живлення від батареї ДБЖ, забезпечуючи захист від перенапруги тільки для менш важливого обладнання.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 2х7.5 Агод |
| Вага | 10.9 кг г |
| Вихідна напруга | 220 В ± 5% В |
| Вхідна напруга | 176-294 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 100х250х382 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Колір | Чорний |
| Кількість батарей | 2 |
| Кількість вихідних розеток | 8 |
| Потужність активна | 960 Вт |
| Потужність повна | 1600 VA |
| РК-дисплей | є |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 399,70 ₴



