вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Джерело безперебійного живлення APC Back-UPS 650VA (BE650G2-RS)
Регульована чутливість до рівня напруги Забезпечує можливість настроювання ДБЖ на оптимальну ефективність у заданій інфраструктурі електроживлення або з застосуванням генераторів. Звукові сигнали Повідомлення про зміни мережевого електроживлення й умов роботи ДБЖ. Автоматична самодіагностика Періодична самодіагностика батарей дає змогу своєчасно виявити батарею, що підлягає заміні. Повідомлення про відмову батареї Завчасне інформування про відмову батарей, яка наближається, що дає змогу своєчасно виконувати профілактичне обслуговування. Індикатор несправності в електромережі будівлі Цей світлодіодний індикатор сигналізує про наявність потенційної небезпеки в електропроводині приміщення. Можливість холодного старту Забезпечення тимчасового живлення від батарей у раз вимкнення зовнішнього електроживлення. Захист від сплесків напруги в лініях передавання даних Захист під’єднаного обладнання від сплесків напруги в лініях передавання даних Повідомлення про брак з’єднання з батареєю У разі неготовності батареї забезпечувати резервне електроживлення подається попереджувальне повідомлення. Заміна батарей під час роботи ДБЖ Забезпечення обладнання, яке підлягає чистому синусоїдальному безперебійному живленню під час заміни акумуляторних батарей. Отримане підтвердження відповідності вимогам безпеки від організацій, що контролюють Продукт пройшов тестування й забезпечує надійну роботу підключеного обладнання постачальника послуг у зазначених умовах експлуатації. Проста заміна акумуляторів Підвищує рівень експлуатаційної готовності ДБЖ, забезпечуючи швидку і легку заміну акумулятора. Розташування розеток з урахуванням габаритів інтегрованих із вилками мережевих адаптерів Дає змогу під’єднувати вхідні блоки трансформаторів, не блокуючи доступ до інших розеток. USB-порт Доступ до додаткових функцій захисту живлення та керування ДБЖ із комп’ютера через порт USB. Замінювані користувачем батареї Підвищення експлуатаційної готовності завдяки можливості підготовленому користувачеві виконувати модернізацію батарейного масиву та заміні батарей, що скорочує середній час ремонту.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 кг г |
| Вихідна напруга | 230 В В |
| Вхідна напруга | 230 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 130х120х365 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Захист від короткого замикання | немає |
| Захист від перевантаження | немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Колір | Чорний |
| Кількість батарей | 1 |
| Кількість вихідних розеток | 8 |
| Потужність активна | 400 Вт |
| Потужність повна | 650 VA |
| Призначення | споживчі |
| РК-дисплей | немає |
| Тип архітектури | резервний (Off-Line) |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Час перемикання | <10 мс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 597,50 ₴




