вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Багатофункціональний пристрій HP LJ Pro M442dn (8AF71A)
Принтер для ваших об"ємів друку Спростите робочі процеси завдяки ефективним рішенням для сканування і копіювання. Запуск завдань з пристрою для оптимізації копіювання; сканування двосторонніх посвідчень особи; а також затемнення, збільшення або зменшення зображень. Надійний і продуктивний Вбудований мережевий інтерфейс Ethernet забезпечує зручність налаштування, друку і загального доступу до ресурсів для друку. Нехай ваш офісний принтер приносить велику користь Отримайте з нього максимальну користь і залишайтеся у рамках бюджету завдяки привабливій ціні і низьким експлуатаційними витратами. Економте бюджет і користуйтеся потужним МФУ за доступною ціною. Захистіть свої інвестиції і скоротіть експлуатаційні витрати завдяки використанню оригінальних лазерних картріджів HP.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | є |
| NFC | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | немає |
| Автоматичний двосторонній друк | є |
| Вага | 25,4 кг г |
| Габарити (ШхВхГ) | 560х417х540 мм |
| Друк | монохромний |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | немає |
| Енергоспоживання | 580 Вт |
| Обсяг друку на місяць | 5000 стор |
| Роздільна здатність друку | 1200 х 1200 dpi |
| Роздільна здатність сканера оптична | 600 х 600 dpi |
| Сумісні картриджі | W1335A, W1335X |
| Технологія друку | лазерна |
| Факс | немає |
| Формат | А3+ |
| Швидкість кольорового друку | немає |
| Швидкість чорно-білого друку | 24 стор/хв |
| Щільність паперу | 60-163 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 150,85 ₴





