вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Джерело безперебійного живлення APC UPS Pro BR 1300VA, Lin.int., 8х IEC, LCD, USB, метал (BR1300MI)
- Немає в наявності
- Код: BR1300MI
27 598,05 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Джерело безперебійного живлення APC UPS Pro BR 1300VA, Lin.int., 8х IEC, LCD, USB, метал (BR1300MI)
Звукові сигнали Повідомляє про зміну електроживлення і стану живлення ДБЖ автоматична самоперевірка Періодична самоперевірка батареї забезпечує раннє виявлення батареї, яку необхідно замінити. Повідомлення про збій батареї Забезпечує ранній аналіз несправностей батарей, дозволяючи своєчасно проводити профілактичне обслуговування Заміна акумулятора без інструментів Забезпечує швидку заміну батареї, знижуючи середній час ремонту (MTTR). Розетки із захистом від батарей і тільки від стрибків напруги Резервує потужність і час роботи для підключеного обладнання, яке вимагає резервного живлення від ДБЖ, забезпечуючи захист тільки від перенапруги для менш важливого обладнання Автоматичне регулювання напруги з підвищенням і підстроюванням (Арн) Забезпечує більш високу доступність додатків за рахунок виправлення умов низької і високої напруги без використання батареї (доступно не для всіх моделей). Можливість холодного пуску Забезпечує тимчасове живлення від батареї при відключенні електроживлення. Захист від перенапруги Dataline Забезпечує захист підключеного устаткування від стрибків напруги на лініях передачі даних. Повідомлення про відключення батареї Попереджає, коли батарея недоступна для забезпечення резервного живлення.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11.85 кг г |
| Вихідна напруга | 230 В В |
| Вхідна напруга | 230 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 250х100х382 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Колір | Чорний |
| Кількість вихідних розеток | 8 |
| Потужність активна | 780 Вт |
| Потужність повна | 1300 VA |
| РК-дисплей | є |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 598,05 ₴


