вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Джерело безперебійного живлення APC Back-UPS Pro BR 900VA, Lin.int., AVR, 6хIEC, RJ-11, RJ-45, LCD, метал
- Немає в наявності
- Код: BR900MI
12 091,95 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Джерело безперебійного живлення APC Back-UPS Pro BR 900VA, Lin.int., AVR, 6хIEC, RJ-11, RJ-45, LCD, метал
Звукові сигнали Повідомляє про зміну електроживлення і стану живлення ДБЖ автоматична самоперевірка Періодична самоперевірка батареї забезпечує раннє виявлення батареї, яку необхідно замінити. Повідомлення про збій батареї Забезпечує ранній аналіз несправностей батарей, дозволяючи своєчасно проводити профілактичне обслуговування Заміна акумулятора без інструментів Забезпечує швидку заміну батареї, знижуючи середній час ремонту (MTTR). Розетки із захистом від акумулятора і тільки від стрибків напруги Резервує потужність і час роботи для підключеного обладнання, яке вимагає резервного живлення від ДБЖ, забезпечуючи захист тільки від перенапруги для менш важливого обладнання Автоматичне регулювання напруги з підвищенням і підстроюванням (Арн) Забезпечує більш високу доступність додатків внаслідок коригування умов низької і високої напруги без використання батареї (доступно не для всіх моделей). Можливість холодного пуску Забезпечує тимчасове живлення від батареї при відключенні електроживлення. Захист від перенапруги Dataline Забезпечує захист підключеного устаткування від стрибків напруги на лініях передачі даних. Повідомлення про відключення батареї Попереджає, коли батарея недоступна для забезпечення резервного живлення. Акумулятори з можливістю гарячої заміни Забезпечує чисте і безперебійне живлення устаткування, що захищається під час заміни батарей Графічний РК-дисплей Текстові та мнемосхеми, що відображають режими роботи, параметри системи і аварійні сигнали. Агентство безпеки схвалено ДБЖ внесений до списку UL1778. USB-підключення Забезпечує управління ДБЖ через порт USB (є не у всіх моделях). Замінні користувачі батареї Підвищує доступність, дозволяючи навченому користувачеві виконувати модернізацію і заміну батарей, скорочуючи середній час ремонту (MTTR)Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.1 кг г |
| Вихідна напруга | 220 В В |
| Вхідна напруга | 176-294 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 190х91х310 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Колір | Чорний |
| Кількість вихідних розеток | 6 |
| Потужність активна | 540 Вт |
| Потужність повна | 900 VA |
| Призначення | споживчі |
| РК-дисплей | є |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 091,95 ₴



