вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Джерело безперебійного живлення NJOY Balder 10000 (PWUP-OL10KBA-AZ01B), Online, USB, метал
- Немає в наявності
- Код: Balder 10000
112 831,60 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Джерело безперебійного живлення NJOY Balder 10000 (PWUP-OL10KBA-AZ01B), Online, USB, метал
Наша нова лінійка професійних ІБП допоможе вашому бізнесу розвиватися у важкі моменти. Коли справа доходить до електроенергії, напруга важливо для безперебійної роботи вашого бізнесу. Блискавки, збої в подачі електроенергії, відключення і відключення електроенергії можуть привести до ненавмисним відключень і втрати даних. Скачки і погане кондиціонування живлення також можуть викликати вихід з ладу чутливих електронних компонентів. З усіх цих причин ми створили серію Balder для захисту від несподіваних подій. Критично важливе ІТ-обладнання і будь-яка інша комерційна або промислова електроніка потребують високого рівня електричного захисту, щоб запобігти пошкодженню від стрибків напруги або відключення електроенергії. Кожна дія, пов’язане з цим обладнанням, може бути порушено, і весь робочий процес може бути зупинений на необмежений період часу. Серія Balder ідеально підходить для центрів обробки даних, серверів, технічних систем, ІТ-систем, телекомунікацій, банківського або медичного обладнання, лабораторного обладнання та будь-яких інших комерційних і промислових додатків. ДБЖ Balder служить центральним компонентом, добре інтегрованим в добре спроектовану архітектуру захисту в бізнес-середовищі.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NJOY |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Захист | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | - |
| Акумуляторна батарейка | зовнішня |
| Вага | 20 кг г |
| Вихідна напруга | 208-240 В В |
| Вхідна напруга | 208-240 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 630х438х88 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Захист від короткого замикання | немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | є |
| Колір | Чорний |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | немає |
| Кількість батарей | без батареї |
| Кількість вихідних розеток | немає |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | 12 В |
| Потужність активна | 10000 Вт |
| Потужність повна | 10000 VA |
| Призначення | комерційні |
| РК-дисплей | є |
| Тип архітектури | безперервної дії (On-line) |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
| Час перемикання | - |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | 5 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 112 831,60 ₴




