вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Накопичувач SSD 240GB Team CX1 2.5" SATAIII 3D TLC(T253X5240G0C101)
Попрощайтеся з традиційними жорсткими дисками вже зараз НА відміну від традиційних жорстких дисків CX1 володіє такими особливостями, як технологія FLASH, низьке енергоспоживання і висока швидкість передачі даних. Це кращий вибір для заміни традиційного жорсткого диска. Підтримка просунутої технології SLC-кешування Просунута технологія SLC-кешування дозволяє в 4 рази швидше виконувати операції читання і запису в порівнянні з традиційними жорсткими дисками. Удароміцність і стійкість до падінь. Безшумний і легкий Твердотільні накопичувачі ударостійкі і стійкі до падінь (1500 G/0,5 мс) і не видають дратівливих механічних звуків. Функція кодів з виправленням помилок (ECC) підвищує ефективність Для підвищення надійності передачі даних і продовження терміну служби твердотільного накопичувача застосовується ефективна технологія вирівнювання зносу і функцію встановлення кодів з виправленням помилок (ECC).Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Team |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| IOPS (читання/запис) | немає даниих |
| TBW (ресурс записів) | 200 TБ |
| Інтерфейс | SATAIII |
| Габарити | 100 х 69.9 х 7 мм |
| Для комп'ютерів | Да |
| Для ноутбуків | Да |
| Додаткові дані | - |
| Енергоспоживання | немає даних |
| Контролер | немає даних |
| Наявність підсвічування | немає |
| Об'єм накопичувача | 240 ГБ |
| Підтримка NVMe | відсутня |
| Серія | Team CX1 |
| Споживання енергії | 4.5 Вт |
| Тип пам'яті | 3D TLC |
| Ударостійкість | є |
| Час напрацювання на відмову | 1 млн годин |
| Швидкість записування | 430 МБ/сек |
| Швидкість зчитування | 520 МБ/сек |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 212,30 ₴





