вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Корпус Golden Field Phantom M8B Black 500W
- В наявності
- Код: M8B
3 256,20 ₴
2 412 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Корпус Golden Field Phantom M8B Black 500W
Ігровий корпус Передня панель з RGB стрічкою Надійні високі пластикові ніжки для поліпшення охолодження 1 роз’єм USB3.0 і 1 роз’єм USB2.0, аудіороз’єми Жорстка (сталь SECC 0.5-0.6 мм), чорніння конструкція шасі Оброблені кутові з’єднання Поліпшений захист від електромагнітних завадЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Golden Field |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.х | немає |
| USB Type-C | немає |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Бічна панель (опція) | немає |
| Вага | 2.9 кг г |
| Верхня панель (опція) | немає |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на нижній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | немає |
| Задня панель (опція) | 1 х 80 мм |
| Кардридер | немає |
| Колір | Black |
| Кількість встановлених вентиляторів | не встановлено |
| Кількість відсіків 2.5" | немає |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера CPU | 150 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 320 мм |
| Матеріал корпусу | метал/скло |
| На бічній панелі | немає |
| На верхній панелі | немає |
| На задній панелі | немає |
| На нижній панелі | немає |
| На передній панелі | немає |
| Наявність бокового вікна | є |
| Нижня панель (опція) | немає |
| Передня панель (опція) | 1 х 120 мм |
| Пиловий фільтр | немає |
| Потужність блока живлення | 500 Вт |
| Підсвітка | RGB-підсвічування |
| Розміри корпусу | 188 х 372 х 390 мм |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Слоти карт розширення | 4 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Сітка (Mesh) | немає |
| Типорозмір | Minitower |
| Товщина металу | 0.5 - 0.6 мм |
| Форм-фактор материнської плати | Mini-ITX/Mini-ATX/MicroATX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 412 ₴


