вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Водонагрівач Thermex Ceramik 100 V
Корпус Double Tank: завдяки цій технології водонагрівач поєднує міцність круглих внутрішніх баків з вузьким корпусом, який так зручно розмістити в ніші чи малогабаритному приміщенні. Покриття Біосклофарфор: запатентоване покриття захищає внутрішній бак від корозії та забезпечує багато років служби водонагрівача. Нагрівальний елемент TitaniumHeat: виробляється зі сплаву нержавіючої сталі на основі титану. Вирізняється стійкістю до корозії, міцністю та довговічністю. Режим нагрівання Eco: температура нагрівання в зоні Eco сприяє оптимальному поєднанню часу нагрівання, економії витрат електроенергії та ресурсу роботи водонагрівача. Варіативні налаштування: потужність від 700 Вт до 2000 Вт, що дозволяє використовувати водонагрівач навіть у малопотужних мережах. Безпека: Ceramik обладнаний захистом від ураження електричним струмом, а також захистом від перегрівання й перепадів тиску.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermex |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 28.5 кг г |
| Внутрішнє покриття бака | біостеклопорцеляна |
| Габарити (ШхВхГ) | 511 х 1240 х 293 мм |
| Захист (ПЗВ) | є |
| Захист (магнієвий анод) | є |
| Захист від перегрівання | є |
| Колір | Білий |
| Максимальна температура нагрівання | 75°C |
| Матеріал бака | немає даних |
| Об'єм | 100 л л |
| Положення встановлення | вертикальне |
| Потужність | 2000 Вт Вт |
| Підведення труб | нижнє |
| Підтримка Wi-Fi | немає |
| Таймер | немає |
| Тип ТЕНу | мокрий (відкритий) ТЕН |
| Тип встановлення | настінне |
| Тип керування | механічне |
| Турборежим | є |
| Форма бака | пласка |
| Час первинного нагріву | 2 роки 20 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 653,65 ₴






