вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Багатофункціональний пристрій A4 кольорів Brother DCP-T220
Компактне МФУ DCP-T220 - це зручний струйний пристрій формату А4 3 в 1 з функціями друку, сканування та копіювання. Завдяки системі самостійної заправки чорнила ви можете друкувати великі обсяги з низькими витратами на сторінку. У поєднанні з його стильним дизайном, МФУ стане ідеальним рішенням для вашого будинку або невеликого офісу.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brother |
| Кількість кольорів | 4 |
| Тип пристрою | БФП |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | немає |
| NFC | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | немає |
| Інші поверхні друку | глянцевий папір, конверти, фотопапір |
| Автоматичний двосторонній друк | немає |
| Вага | 6,4 кг г |
| Вбудований СБПЧ | є |
| Габарити (ШхВхГ) | 435х159х359 мм |
| Дисплей | без дисплея |
| Друк | кольоровий |
| Друк без полів | є |
| Друк із Cloud | немає |
| Друк із USB-накопичувачів | немає |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | немає |
| Енергоспоживання | 14 Вт |
| Живлення від акумулятора | немає |
| Зміна масштабу при скануванні | 25 – 400% |
| Колір корпусу | Black |
| Комплект постачання | БФП, 4 пляшки по 65 мл кольорового чорнила, компакт-диск з ПЗ та документацією, кабель живлення, інструкція, гарантійний талон |
| Обсяг друку на місяць | 1000 стор |
| Підтримка AirPrint | немає |
| Підтримка ОС | Windows/Mac OS |
| Підтримка СНБЧ | є |
| Рекомендована кількість сторінок на місяць | немає даних |
| Ресурс чорно-білого картриджа у комплекті | 1200 стор |
| Роздільна здатність друку | 6000 х 1200 dpi |
| Роздільна здатність при копіюванні | 1200 х 2400 dpi |
| Роздільна здатність сканера оптична | 1200 х 2400 dpi |
| Сенсорний дисплей | Немає |
| Сумісні картриджі | BTD60BK, BT-5000C, BT-5000Y, BT-5000M |
| Технологія друку | струменева |
| Факс | немає |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Формат | А4+ |
| Формат паперу | A4, A5, A6 |
| Швидкість сканування | 12 зобр/хв |
| Швидкість кольорового друку | 9 стор/хв |
| Швидкість копіювання | 8 стор/хв |
| Швидкість чорно-білого друку | 16 стор/хв |
| Щільність паперу | 64-220 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 647,85 ₴






