вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Сковорода для млинців Tefal Unlimited 25 см (G2553872)
Неперевершені результати приготування у будь-яких умовах Обожнюєте млинці? Не проходьте повз сковороду для млинців нового покоління ㅡ Tefal UNLIMITED. Стійка до подряпин, здатна витримувати будь-які кулінарні умови і щоразу гарантувати ідеальну текстуру вашим улюбленим млинцям, пишним оладкам або ніжним панкейкам. Антипригарне покриття – гарант виняткової довговічності Багаторічний досвід дозволив створити інноваційне покриття Titanium Anti Scratch 6х посилене титанами та розраховане на тривалу службу. Найкраще антипригарне покриття Tefal неймовірно стійке, тому не боїться використання навіть металевих предметів, як результат прослужить вам до шести разів довше. Завжди ідеальний старт приготування Починайте готувати, коли пісочний годинник зникне, а індикатор стане рівномірно червоним! Тепер ви не пропустите оптимальний час для старту приготування – індикатор Thermo-Signal підкаже точну температуру для ідеального старту, і стане гарантом бездоганної текстури, кольору та смаку ваших страв. Нове покоління індукційного посуду Інноваційний індукційний диск, ширший на 20 мм, що забезпечує швидке нагрівання! Диск, виготовлений за новою технологією SUPERIOR INDUCTION, яка гарантує швидке нагрівання та рівномірний розподіл тепла для неперевершених результатів приготування. На 100% безпечне антипригарне покриття Антипригарне покриття Tefal є абсолютно безпечним для здоров'я та навколишнього середовища. Не містить ПФОК (перфтороктанової кислоти), свинцю та кадмію. Адже ці шкідливі речовини не лише псують якість страв, а й можуть зашкодити здоров'ю. Створене на основі полімеру PTFE (політетрафторетилен), який через свою інертність не вступає в хімічну реакцію ні з їжею, ні з водою, ні з миючими засобами. Покриття є абсолютно безпечним для здоров'я та навколишнього середовища. PTFE також використовується як покриття для кардіостимуляторів та штучних кровоносних судин, та в інших хірургічних операціях. Французька якість та багаторічний досвід Лінійка посуду Tefal Unlimited розроблена та виготовлена у Франції з урахуванням багаторічного досвіду майстрів. Ми докладаємо всіх зусиль для того, щоб забезпечити ідеальні результати приготування щоразу, як ви починаєте кулінарний експеримент! Хочемо і робимо все, щоб ваші домашні страви перетворювалися на ресторанні вишукування, приготування яких було зручним та комфортним. Сьогодні споживачі у всьому світі вибирають Tefal, адже впевнені у якості та повній безпеці продукту. Як результат, протягом довгих років ми залишаємося брендом №1 у світі в категорії посуду.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Індикатор нагріву | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.7 кг г |
| Використання в духовій шафі | Да |
| Висота стінки | 2 см |
| Внутрішнє покриття | антипригарне (титанове) |
| Діаметр | 25 см мм |
| З газовими плитами | Да |
| З електричними плитами | Да |
| З індукційними плитами | Да |
| З'ємна ручка | Немає |
| Колір корпусу | Чорний |
| Лита ручка | Немає |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал кришки | - |
| Матеріал ручки | бакеліт |
| Миття в посудомийній машині | Да |
| Наявність кришки | без крихти |
| Носик для зливу | Немає |
| Отвір для підвішування | Да |
| Технологія внутрішнього покриття | Titanium 6X |
| Тип | сковорода для млинців |
| Товщина дна | - |
| Товщина стінки | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 172,15 ₴





