вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Акумуляторна батарея Gemix 12V 4.5AH (GB12045), Black, AGM
Герметичні VRLA свинцево-кислотні акумулятори GEMIX серії GB спеціально розроблені для експлуатації в слабко струмових системах. Виготовляються за технологією AGM (електроліт, абсорбований в скловолоконному сепараторі). Акумулятори GEMIX серії GB володіють чудовим співвідношенням ціни і якості, що обумовлює використання серії в охоронно-пожежних та інших системах безпеки. Відповідаючи міжнародним стандартам безпеки, рекомендовані для застосування в системах контролю і управління доступом. Сфери застосування: Системи безпеки; Системи контролю і доступу; Електронні касові апарати; Електронне тестове обладнання; Аварійне освітлення; Геофізичне і геодезичне обладнання. Особливості: Відповідають вимогам UL, IEC, УкрСЕПРО; Леговані кальцієм свинцеві пластини забезпечують низький саморозряд, високу конструктивну міцність решітки; Не потребують обслуговування, не вимагають доливу дистиляту; Висока щільність енергії; Корпус акумулятора виконаний з пластика ABS, що не підтримує горіння.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gemix |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.3 кг г |
| Висота | 100 мм см |
| Довжина | 90 мм мм |
| Колір | Чорний |
| Максимальний струм заряду | 1.2 А |
| Максимальний струм розряду | 50 А |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | від -15°C до +45°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | 3 % |
| Тип клем | F2 |
| Ширина | 70 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 880,20 ₴



