вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Комутатор Dahua DH-PFS3211-8GT-120
Dahua DH-PFS3211-8GT-120 - це 8-портової некерований PoE комутатор другого рівня з посиленим захистом, що забезпечує передачу даних і харчування PoE. Комутатор має 8 портів RJ45 (100 / 1000M) c PoE, 2 SFP-порту (1000M), 1 порт Ethernet uplink (10/100 / 1000M). Максимальна пропускна здатність комутатора 33 Гбіт / с. Швидкість пересилання пакетів становить 16.37 Mpps. Пристрій має 1.75 Мб буферної пам’яті. Розмір таблиці MAC-адрес становить 4К. Для живлення необхідне джерело DC 48В-57В, підтримує подвійне резервне живлення. Також, комутатор має захист від блискавки: в загальному режимі 4 кВ, в диференціальному - 3 кВ; ESD-захист: від контактного розряду - 6 кВ, від повітряного розряду - 8 кВ. Потужність: порт 1 і 5 ?60Вт; порти 2-4, 6-8: ?30Вт. Загальна споживана потужність PoE - до 120 Вт.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Форм-фактор | Настільний |
| Додаткові | |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 9 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | немає |
| PoE In/PoE Out | ні / так |
| QSFP | немає |
| QSFP+ | немає |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | 2 |
| SFP+ | немає |
| SFP28 | - |
| USB | немає |
| Бюджет PoE | До 120 Вт |
| Вага | 620 г г |
| Входить до комплекту | комутатор, кабель живлення, документація |
| Загальна кількість портів | 11 |
| Комбо порт GE/SFP | немає |
| Консольний порт | немає |
| Кількість портів з підтримкою PoE | 8 портів |
| Максимальна швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 140 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Можливість монтажу у стійку | немає |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ | є / ні / ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 150 x 110 x 42 мм |
| Рівень управління | - |
| Стекування | Немає |
| Тип | некерований |
| Тип охолодження | пасивне |
| Керування | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 415 ₴

