вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Комутатор Hikvision DS-3T0506HP-E/HS
3 гігабітних порти PoE, 1 гігабітний порт Hi-PoE, 2 гігабітних оптоволоконних порти SFP. Стандарт IEEE 802.3at / af / bt для порту Hi-PoE (вихід PoE макс. 60 Вт). Стандарт IEEE 802.3at / af для портів PoE (вихід PoE макс. 30 Вт). Стандарт IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z і IEEE 802.3ab. Захист від перенапруги 6 кВ для портів PoE. Керування вихідною потужністю PoE. Передача на далекі відстані до 300 м. Сторожовий таймер PoE для автоматичного виявлення і перезапуску камер, що не відповідають . Ізоляція портів для підвищення безпеки мережі. Конструкція з більш широким діапазоном температур (від -30 до 65 ° C). Пересилання зі швидкістю проводової мережі. Комутація з проміжним зберіганням. Міцний високоміцний металевий корпус. Надійна конструкція без вентилятора.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Форм-фактор | Настільний |
| Додаткові | |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 4 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | немає |
| PoE In/PoE Out | ні / так |
| QSFP | немає |
| QSFP+ | немає |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | 2 |
| SFP+ | немає |
| SFP28 | - |
| USB | немає |
| Бюджет PoE | До 60 Вт |
| Вага | 380 г г |
| Входить до комплекту | комутатор, кабель живлення, документація |
| Загальна кількість портів | 6 |
| Комбо порт GE/SFP | немає |
| Консольний порт | немає |
| Кількість портів з підтримкою PoE | є |
| Максимальна швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 68 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Можливість монтажу у стійку | немає |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ | є / ні / ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 158 x 101 x 32 мм |
| Рівень управління | - |
| Стекування | Немає |
| Тип | некерований |
| Тип охолодження | пасивне |
| Керування | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 505 ₴

