вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Монітор Dell 21.5" E2222HS (210-AZKV) VA Black
Широкий кут огляду зі збереженням простору на робочому столі. Цей 21,5-дюймовий монітор з роздільною здатністю Full HD володіє регульованою висотою, вбудованими динаміками і екологічною конструкцією. Широкий кут огляду. Найвища чіткість і узгодженість зображення з роздільною здатністю Full HD при широкому куті огляду 178°/178°. Турбота про ваші очі. Насолоджуйтесь екраном без мерехтіння з підтримкою програмної технології ComfortView, знижує рівень шкідливого синього світіння. Цей монітор забезпечує мінімальне навантаження на очі навіть при тривалому використанні. Зручне регулювання. Можливість міняти нахил і висоту монітора дозволяє з комфортом працювати протягом усього дня. Інтегроване аудіо. Завдяки двом вбудованим динамікам ви зможете отримувати звукові оповіщення і використовувати функції аудіо/відео. Зручне підключення. Порти HDMI, VGA і DisplayPort забезпечують підключення до сучасних і застарілих систем. Максимально ефективна робота з настільним ПК. Наведіть порядок на столі за допомогою можливостей для економії простору, таких як компактна підставка і поліпшена система управління кабелями, яка дозволяє приховати кабелі та поліпшити зовнішній вигляд робочого місця. Лаконічна і проста конструкція. Тонка рамка надає монітору сучасний вигляд. Все необхідне для ваших завдань. Обладнайте своє робоче місце за допомогою кріплень і підставок VESA.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип матриці | VA |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Немає |
| Вага | 3.89 кг г |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 504.26х454.17х187.28 мм |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Діагональ екрана | 21.5" |
| Колір | Чорний |
| Контрастність | 3000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х1 Вт |
| Регулювання за висотою | є |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 21 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 578,90 ₴






