вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Проектор BenQ MX560 (9H.JNE77.13.E)
HDMI для швидкої передачі даних HDMI-підключення забезпечує швидку передачу даних на цифрові пристрої Подвійне підключення, Подвійна вигода Два виходу HDMI забезпечують більш зручне підключення між пристроями Економія часу Автоматичне включення проектора при виявлення HDMI-підключення Яскравість 4000 люменів ANSI, Контраст 20000:1 Висока яскравість і контрастність зображень навіть в добре освітлених переговорних Кристально чіткі зображення Скляні лінзи для високої чіткості зображення Чіткість тексту У режимі перегляду кожен символ буде відображатися з великою чіткістю Детальна інфографіка Ексклюзивний інфографічний режим продемонструє текст і графіку в деталях Зручний інтерфейс користувача Інтуїтивно зрозумілий дизайн меню для відображення вмісту Вертикальна корекція трапецеїдальних спотворень Проектуйте зображення під будь-яким кутом і отримаєте ідеальне прямокутне зображення за допомогою вертикального вирівнювання. Це дозволить вам швидко настроїти зображення і перейти до демонстрації екрану Термін служби лампи до 15тис годин Режим SmartEco економить потужність лампи до 70% Енергозбереження. економія потужності Автоматичне вимикання проектора для економії енергії при відсутності вхідного сигналу протягом 20 хвилин. (Це також можна зробити за допомогою екранного меню) Проста установка Ергономічна висувна ніжка для легкої установки Миттєве включення Швидке включення проектора протягом 90 секунд після вимкнення живлення. Підвищена безпека Кенсінгтонський замок забезпечує надійний захист проектора від крадіжкиЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benq |
| Колір | Білий |
| Тип матриці | DLP |
| Інтерфейси | HDMI |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Інші інтерфейси | композитний, RS-232, 2x Mini Jack 3.5 мм, S-Video |
| Базова роздільна здатність | 1024х768 |
| Вага | 2.3 кг г |
| Габарити (ШхВхГ) | 296х120х221 мм |
| Динаміки | 10 Вт |
| Діагональ | 1.52-7.62 м |
| Енергоспоживання | 280 Вт |
| Контрасність | 20000:1 |
| Кількість HDMI | 1 |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість VGA | 3 |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Максимальна роздільна здатність | 1920х1200 |
| Максимальна фокусна відстань | немає даних |
| Мінімальна фокусна відстань | немає даних |
| Потужність лампи | 200 Вт Вт |
| Пульт ДК | є |
| Підтримка 3D | є |
| Рівень шуму | 33 дБ |
| Тип ламп | LED |
| Формат зображення | 4:3 |
| Яскравість | 4000 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 859,60 ₴





