вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Опис товару
Багатофункціональний пристрій А4 кол. Epson L6570 з WI-FI (C11CJ29404)
Epson L6570 - це високошвидкісний безкартриджний БФП 4-в-1 (принтер-сканер-копір-факс) із вбудованими чорнильними ємностями замість картриджів. Він спеціально створений для тих, кому необхідний економічний друк документів різного формату і широкі функціональні можливості, включно з роботою через Wi-Fi Direct і Ethernet. У комплект поставки вже входить набір повнорозмірних контейнерів із чорнилом. Фронтальні чорнильні ємності. Особливість усіх пристроїв серії "Фабрика друку Epson" - це друк без картриджів. Замість картриджів Epson L6570 використовує фронтальні чорнильні ємності. Фронтальне розташування ємностей робить пристрій компактнішим і забезпечує зручне відстеження рівня чорнила. Високий ресурс витратних матеріалів. Об’єм чорнильних контейнерів до БФП Epson L6570 у 10 разів перевищує об’єм стандартних картриджів і становить 70 мл кольорового та 127 мл чорного чорнила. Повного комплекту чорнильних контейнерів вистачить на друк до 7500 ч/б і 6000 кольорових сторінок. Висока швидкість друку. Завдяки унікальній друкуючій голівці Epson РressisonCore TFP4 Epson L6570 друкує зі швидкістю до 25 сторінок за хвилину в чорно-білому режимі та 25 сторінок за хвилину в кольорі за стандартом ISO2, значно скорочуючи час на друк, що особливо оцінять користувачі з великими обсягами друку. Інноваційна система заправки чорнила "Key Lock". Система "Key Lock" не дасть переплутати кольори під час заправлення. Секрет нової системи заправки в унікальній формі носика контейнера, яка сумісна тільки з відповідним за кольором заправним отвором за принципом ключа із замком. Нові контейнери з вбудованим клапаном перекриття чорнила. Контейнери з чорнилом оснащені внутрішнім клапаном, який захищає від випадкового проливання при перевертанні контейнера. Клапан відкривається тільки під час установлення контейнера в отвір для заправлення, після чого чорнило починає надходити всередину друкарської системи. Щойно ви виймаєте контейнер із заправного отвору - клапан блокує подачу чорнила, унеможливлюючи випадкове проливання. Пігментне чорнило всіх кольорів. Під час друку пристрій використовує унікальні пігментні чорнила Epson, які забезпечують: - Чіткий текст і графіку на звичайному та фотопапері; - Миттєве висихання відбитків; - Стійкість до потрапляння води та виділення маркером. Змінна ємність для відпрацьованого чорнила. БФП Epson L6570 - пристрій для бізнесу, розрахований на високі навантаження друку. У разі заповнення ємності для відпрацьованого чорнила користувач може з легкістю замінити її самостійно, не звертаючись до сервісного центру. Бездротове підключення через Wi-Fi. Основні переваги бездротового друку - економія місця на робочому столі та друк з будь-якої точки будинку й офісу. Підключіться до будь-якого пристрою з підтримкою Wi-Fi і використовуйте максимум можливостей бездротової роботи з принтером - друкуйте і скануйте документи і фотографії віддалено. Підключення по мережі Ethernet. Цей пристрій дає можливість мережевого підключення, що робить його ідеальним рішенням для роботи з декількох ПК в умовах офісу. Причому користувачі зможуть не тільки відправляти завдання на друк, а й сканувати зображення відразу на свій комп’ютер, що заощадить їхній робочий час і прискорить робочий процес. Друк з мобільних пристроїв. Скачайте та встановіть один із безкоштовних застосунків сервісу Epson Connect і друкуйте або скануйте зображення з ваших мобільних пристроїв, що працюють на базі iOS і Android. Додатки сервісу також дають змогу надсилати на друк документи та фотографії електронною поштою, вказавши присвоєну принтеру e-mail адресу (E-mail print). Автоподатчик для сканування документів (ADF). БФП обладнано планшетним сканером А4 формату для сканування фото і документів посторінково, а також автоподатчиком, призначеним для обробки багатосторінкових документів (до 50 аркушів). Автоматичний двосторонній друк. Функція автоматичного двостороннього друку дає змогу економити час і папір. Достатньо вибрати функцію в меню драйвера і БФП роздрукує вам документ зі швидкістю до 21 сторінки на хвилину! Відправлення та отримання факсимільних повідомлень. Незважаючи на компактні розміри, цей БФП має не тільки функції принтера-сканера-копіра. Ви зможете надсилати й отримувати факсимільні повідомлення в кольорі або в ч/б в автоматичному режимі або після розмови з абонентом, під’єднавши до пристрою телефонну трубку. Висока якість друку та надійність. Унікальна технологія друку Epson PressionCore і точний контроль тиску в ємностях із чорнилом забезпечують високу якість відбитків. Спеціально розроблені матеріали, що використовуються при створенні компонентів пристрою, забезпечують довгий термін служби і безперебійну роботу принтера.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Кількість кольорів | 4 |
| Тип пристрою | БФП |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Стан | Вживані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | є |
| NFC | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | є |
| Інші поверхні друку | глянцевий папір, конверти, фотопапір |
| Автоматичний двосторонній друк | є |
| Вага | 17.8 кг г |
| Вбудований СБПЧ | є |
| Габарити (ШхВхГ) | 500х350х425 мм |
| Дисплей | кольоровий |
| Друк | кольоровий |
| Друк без полів | є |
| Друк із Cloud | немає |
| Друк із USB-накопичувачів | є |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | є |
| Енергоспоживання | 19 Вт |
| Живлення від акумулятора | немає |
| Зміна масштабу при скануванні | 50 – 200% |
| Колір корпусу | Black |
| Комплект постачання | БФП, 1 пляшка 127 мл чорних чорнил, 3 пляшки по 70 мл кольорового чорнила, компакт-диск з ПЗ та документацією, кабель живлення, інструкція, гарантійний талон |
| Обсяг друку на місяць | немає даних |
| Підтримка AirPrint | немає |
| Підтримка ОС | Windows/Mac OS |
| Підтримка СНБЧ | є |
| Рекомендована кількість сторінок на місяць | немає даних |
| Ресурс чорно-білого картриджа у комплекті | 4500 стор |
| Роздільна здатність друку | 4800 x 2400 dpi |
| Роздільна здатність при копіюванні | 1200 х 2400 dpi |
| Роздільна здатність сканера оптична | 1200 х 2400 dpi |
| Сенсорний дисплей | Немає |
| Сумісні картриджі | C13T06C14A, C13T06C24A, C13T06C34A, C13T06C44A |
| Технологія друку | струменева |
| Факс | є |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Формат | А4+ |
| Формат паперу | A4, A5, A6 |
| Швидкість сканування | 27 зобр/хв |
| Швидкість кольорового друку | 32 стор/хв |
| Швидкість копіювання | 25 стор/хв |
| Швидкість чорно-білого друку | 32 стор/хв |
| Щільність паперу | 64-256 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 85 009,50 ₴








