вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Принтер А4 Xerox C230 з Wi-Fi
Майбутнє роботи вимагає, щоб принтери були надійними, безпечними і простими у використанні, особливо для малого і середнього бізнесу (SMB) і віддалені співробітники, яким потрібні технології, які работаают так само ретельно, як і вони. Оскільки пристрої, призначені для підтримки продуктивності, повинні додавайте зручність, а не складність.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Кількість кольорів | 4 |
| Тип пристрою | Принтер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | немає |
| NFC | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | є |
| Інші поверхні друку | глянсовий папір, конверти, кольоровий папір, друковані бланки |
| Автоматичний двосторонній друк | є |
| Вага | 16.1 кг г |
| Вбудований СБПЧ | відсутній |
| Габарити (ШхВхГ) | 411х244х394 мм |
| Дисплей | монохромний |
| Друк | кольоровий |
| Друк без полів | є |
| Друк із Cloud | немає |
| Друк із USB-накопичувачів | немає |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | є |
| Енергоспоживання | 355 Вт |
| Живлення від акумулятора | немає |
| Зміна масштабу при скануванні | - |
| Колір корпусу | White |
| Комплект постачання | принтер, комплект картриджів, компакт-диск, кабель живлення, інструкція, гарантійний талон |
| Обсяг друку на місяць | 300000 стор |
| Підтримка AirPrint | є |
| Підтримка ОС | Windows/Mac OS/ Server |
| Підтримка СНБЧ | немає |
| Рекомендована кількість сторінок на місяць | 5000 - 30000 стор/міс |
| Ресурс чорно-білого картриджа у комплекті | 700 стор |
| Роздільна здатність друку | 600 х 600 dpi |
| Роздільна здатність при копіюванні | - |
| Роздільна здатність сканера оптична | - |
| Сенсорний дисплей | Немає |
| Сумісні картриджі | 006R04395, 006R04396, 006R04397, 006R04398, 008R13326 |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип сканера | немає |
| Факс | немає |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Формат | А4+ |
| Формат паперу | A4, A5 |
| Швидкість сканування | - |
| Швидкість кольорового друку | 22 стор/хв |
| Швидкість копіювання | - |
| Швидкість чорно-білого друку | 22 стор/хв |
| Щільність паперу | 60-176 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 345,30 ₴





