вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Відеореєстратор Remax CX-05 Car Dash Board Camera Dark Grey (6954851289586)
- В наявності
- Код: 6954851289586
2 172,15 ₴
1 609 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Відеореєстратор Remax CX-05 Car Dash Board Camera Dark Grey (6954851289586)
Автомобільний відеореєстратор Remax CX-05 (1080P/140*) Remax CX-05 надійний, якісний, стильний і функціональний відеореєстратор, який завдяки компактним розмірам не займе багато місця і обов’язково буде затребуваний при вирішенні різних спірних ситуацій. Запис відео здійснюється високоякісної 6-лінзової ширококутного камерою роздільною здатністю – FullHD (1920х1080 пікселів), СМОЅ-матриця. Захисна блокування від стирання подбає про те, щоб жоден запис не випадково видалили з пам’яті пристрою. Реєстратор не тільки запише відео, але і дозволить переглянути без необхідності підключення до комп’ютера, телевізора або ноутбука. Він обладнаний 3-х дюймовим TFT-дисплеєм з високою раздільною здатністю. Відеореєстратор оснащений вбудованим динаміком, мікрофоном, датчиками удару і руху. Всі потрібні файли зберігаються на MicroSD карту пам’яті до 32 Гб (в комплект не входить).Заряджається від USB-кабелю. Живлення – 5В, 1.0 А.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remax |
| Кількість камер | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | немає |
| Ємність аккумулятору | 130 мАг |
| Вбудована пам'ять | немає даних |
| Вбудований мікрофон | є |
| Датчик руху | є |
| Дисплей | 3" |
| Живлення | 5 В |
| Карта пам'яті | MicroSD до 32 ГБ |
| Кут огляду камери | 140 |
| Наявність GPS | немає |
| Нічний режим | є |
| Порти та роз'єми | MicroUSB, HDMI |
| Роздільна здатність запису | 1920x1080 |
| Розміри | 92 х 50 х 10 мм |
| Сенсор, мегапікселів | 2,0 |
| Спосіб активації запису відео | немає даних |
| Формат відео | AVI/MJPEG |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 609 ₴






