вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Джерело безперебійного живлення LogicPower Smart-UPS LogicPower-6000 PRO, RM (rack mounts) (with battery)
- Немає в наявності
- Код: LP6740
109 971 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Джерело безперебійного живлення LogicPower Smart-UPS LogicPower-6000 PRO, RM (rack mounts) (with battery)
Компанія LogicPower представляє інноваційний Smart-UPS 6000 PRO RM (rack mounts) (with battery), який має можливість підключення зовнішніх батарей через роз’єм Андерсон після від’єднання внутрішніх. Дана модель є високотехнологічним обладнанням для забезпечення резервного живлення при раптовому або аварійному відключенні електроенергії. Цей ДБЖ здатний забезпечити безперебійним харчуванням: персональні комп’ютери; дрібне мережеве обладнання; офісну техніку; аудіо та відеообладнання; мережеві сховища. На сьогоднішній день – це найбільш доступне та економічне джерело безперебійного живлення з функціями стабілізації напруги та холодного старту. Основні переваги ДБЖ 6000 PRO RM (with battery): Правильна синусоїда. Пристрій завдяки подвійному перетворенню електроенергії дає на виході напругу з еталонними характеристиками. Потужність. Дозволяє забезпечити резервне живлення пристрою потужністю до 6000/6000 VA/W. Широкий діапазон напруги. Широкий діапазон стабілізації напруги дозволяє убезпечити техніку від серйозних перепадів мережі. Ємність аккумулятору. Прилад попередньо містить вбудований акумулятор без необхідності додаткової купівлі та обслуговування. Крім того, до пристрою можна підключити додаткові АКБ, попередньо відключивши вбудовані. LCD дисплей. Яскравий дисплей, що відображає основні показники роботи пристрою у режимі реального часу. Миттєве перемикання на АКБ. Перехід у режим роботи від акумуляторів відбувається миттєво, що дозволяє підключати до пристрою особливо чутливе обладнання, що не дозволяє тимчасового проміжку перемикання. Джерело безперебійного живлення ДБЖ із чистою синусоїдою Smart-UPS LogicPower-6000 PRO, RM (rack mounts) (with battery) має такі технічні характеристики: Потужність – 6000/6000 W; Діапазон вхідної напруги: 110-300 V; частотний діапазон 50/60Hz; Форма вихідної напруги – правильна синусоїда. Спотворення форми вихідної напруги менше 1%; Функції стабілізації напруги (AVR); Холодний старт, тобто можливість запуску обладнання, без підключення до електромережі; Акумулятор: 192 V; 7 Ah; Захист від: короткого замикання, перевантаження, перенапруги в електромережі, розряду та надлишкового заряду батарей, високої/низкої напруги; Активне охолодження (вентилятор); Інтерфейс підключення до персонального комп’ютера – RS232 (опціонально), а також через USB порт; Захист каналу передачі даних RJ11/RJ45 із гарантовано високою швидкістю роботи; Можливість керувати звуковими сигналами; Корпус Smart-UPS LogicPower-6000 PRO RM (Rack Mounts) (with battery) виготовлений з металевого сплаву; На передній панелі розташований LCD екран для контролю за параметрами роботи пристрою. Переваги SMART-ONLINE ДБЖ: Висока потужність; еталонні показники напруги на виході; Можливість роботи як від зовнішніх, так і від внутрішніх батарей; відсутність часового проміжку між перемиканням на роботу від батарей; Сучасний та ергономічний дизайн, що органічно виглядає в побуті.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 7 Агод |
| Акумуляторна батарейка | внутрішня |
| Вага | 65 кг г |
| Вихідна напруга | 208-240 В ± 1% В |
| Вхідна напруга | 110-300 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 175х440х660 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Колір | Чорний |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | немає |
| Кількість батарей | 16 |
| Кількість вихідних розеток | 1 |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | - |
| Потужність активна | 6000 Вт |
| Потужність повна | 6000 VA |
| Призначення | комерційні |
| РК-дисплей | є |
| Тип архітектури | безперервної дії (On-line) |
| Форма вихідного сигналу | правильна синусоїда |
| Час перемикання | 0 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 109 971 ₴




