вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Монітор Dell 23.8" P2423D (210-BDEG) IPS Black
Розширте свій робочий простір і вирішуйте завдання ефективніше. Цей величезний екран діагоналлю 23,8" з роздільною здатністю QHD (2560 × 1440) забезпечує більше екранного простору, ніж монітори з роздільною здатністю Full HD. Енергоефективність та чітке зображення без спотворень. Цей енергоефективний монітор володіє більш високим коефіцієнтом PPI, ніж у моніторів Full HD, і забезпечує чітке зображення без спотворень. Бездоганна якість зображення. Працюйте без перешкод відразу на декількох екранах. При використанні здвоєних моніторів продуктивність роботи зростає на 21%. Широкі можливості адміністрування. За допомогою звітів з управління ресурсами ІТ-фахівці зможуть оперативно отримувати всю інформацію про моніторі і налаштовувати відразу кілька моніторів за один сеанс настройки. Ключ до зручності. Швидкий доступ економлять час, забезпечуючи швидкий доступ до часто використовуваних команд, щоб ви могли працювати ефективніше.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 5.45 кг г |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 537.8х496.11х179.5 мм |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Діагональ екрана | 23.8" |
| Колір | Чорний |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | 4хUSB3.1, 1хUSB Type-C |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання за висотою | є |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 55 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 8 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 639,10 ₴







