вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Монітор Dell 21.45" E2223HN (210-AZZG) VA Black
Широкий кут огляду: Дивіться свою роботу у чудовій чіткості FHD та отримуйте стабільне зображення з широким кутом огляду 178°/178°. Чіткі зображення: Отримайте вражаючий коефіцієнт контрастності 3000:1 для більш глибокого чорного, яскравішого білого та яскравих кольорів. Легко для очей: Насолоджуйтесь екраном без мерехтіння завдяки ComfortView, програмній функції, що зменшує шкідливе випромінювання синього світла. Він розроблений для максимального комфорту очей навіть за тривалого перегляду. Зручне підключення: Підключайтеся до поточних та застарілих систем через порти HDMI та VGA. Максимізуйте свій робочий стіл: Позбавтеся безладу за допомогою компактних функцій, таких як компактна підставка та покращена організація кабелів, яка приховує кабелі та доповнює будь-який робочий простір. Чистий, простий дизайн: Тонка рамка надає сучасному вигляду пристрою. Адаптується до ваших потреб: Створіть власний робочий простір за допомогою кріплень та підставок, сумісних із VESA. Продуктивно на кожному рівні: Easy Arrange дозволяє легко розміщувати кілька додатків на одному або кількох екранах з 38 встановленими розділами вікон та можливістю персоналізувати до п’яти вікон, що дає вам покращені можливості багатозадачності. Безшовні переходи: Функція автоматичного відновлення запам’ятовує, де ви зупинилися, тому програми повернуться туди, де ви залишили їх, навіть після того, як ви відключилися від мережі. Ключ до зручності: Клавіші швидкого доступу можуть заощадити ще більше часу, дозволяючи легко налаштовувати параметри управління дисплеєм, щоб ви могли швидше приступити до роботи. Додаткові способи керування: Звіти про управління активами дозволяють ІТ-менеджерам швидко збирати та відстежувати інформацію про монітори, а також налаштовувати кілька моніторів одночасно за допомогою одного налаштування. Екологічні стандарти: Цей монітор відповідає останнім нормативним та екологічним стандартам, таким як EnergyStar, EPEAT Gold i і має сертифікат TCO. Екологічна упаковка: Комерційні монітори Dell, розроблені з турботою про навколишнє середовище, поставляються в картонній упаковці, що повністю переробляється. я Енергозбереження: Заощаджуйте енергію за допомогою PowerNap i — функції, яка затемняє або переводить монітор у сплячий режим, коли він не використовується.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип матриці | VA |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Немає |
| Вага | 3.04 кг г |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 504.2х384.17х171 мм |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Діагональ екрана | 21.45" |
| Колір | Чорний |
| Контрастність | 3000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | немає даних |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання за висотою | відсутнє |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 19 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 10 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 608,25 ₴






