вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Крісло для геймерів Hator Arc Fabric Jet Black (HTC-982)
Навіть перший погляд на крісло Hator Arc дає зрозуміти, що перед вами неординарна модель. Оригінальний, не класичний дизайн крісла чудово поєднується з фанатичною увагою до кожного елементу, до кожного шва та стібка. Hator Arc — це приклад гармонійного симбіозу яскравого дизайну, неперевершеного комфорту й бездоганної якості виготовлення. Свіжий і одночасно строгий дизайн прикрасить будь-яке робоче місце. Високоміцна металева основа є надійною опорою для всієї конструкції крісла. У кріслі Hator Arc можуть сидіти «пілоти» вагою до 200 кг! Як наповнювач у кріслі Arc використовуються тільки цільні частини високоякісної піни високої щільності з коефіцієнтом 65 кг/м3. А дві подушки крісла наповнені спеціальною ортопедичною піною з ефектом пам’яті. Повністю металевий каркас із використанням спеціальних стропів слугує «скелетом» для крісла. Жодної фанери — усе солідно та міцно! Ергономічні 4D-підлокітники дадуть вам змогу максимально точно встановити посадку в кріслі під себе. Спинка сидіння відкидається на 160°, що дає змогу відпочити після тривалої ігрової сесії. Збільшені колеса, діаметром 7.6 см. Дадуть змогу легко й безшумно пересуватися по будь-якій поверхні, не пошкоджуючи її.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HATOR |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 33 кг г |
| Вбудовані механізми | механізм Multi-block, нахил спинки, газліфт |
| Каркас | Метал |
| Кут нахилу спинки | 90°-160° |
| Максимальний дозволений навантаження | 200 кг кг |
| Оббивка | тканинна |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Регулювання висоти сидіння | є |
| Регулювання підлокітників | є |
| Розміри сидіння | 49 х 43 см |
| Розміри спинки | 87 х 55 см |
| Тип | геймерське крісло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 398,65 ₴










