вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Принтер А4 Xerox C310 з Wi-Fi
Кольоровий лазерний принтер Xerox C310 формату A4 ідеально підходить для домашніх офісів, малого та середнього бізнесу. Це високоякісний принтер, призначений для друку яскравих кольорів, чіткого тексту та чітких ліній. Завдяки програмному забезпеченню Smart Start Installer цей лазерний принтер простий та зручний у налаштуванні, що спрощує встановлення. Він компактний і володіє комплексними функціями безпеки, що робить його надійним і заслуговуючим на довіру принтером для повсякденного використання. ЛЕГКЕ НАЛАШТУВАННЯ Завдяки програмному забезпеченню Xerox Smart Start, що автоматизує процес встановлення, ви можете відразу розпочати роботу без допомоги IT-фахівців. Підключіться до домашнього або корпоративного Wi-Fi за лічені хвилини. ПРИГОЛОМШЛИВІ КОЛЬОРИ Додайте фарб у повсякденне життя завдяки чудовому дозволу та яскравим кольорам, які привертають увагу та спрощують візуалізацію даних. БЕЗШУМНА РОБОТА Усередині компактного корпусу ховається надтихий та високопродуктивний пристрій. Кольоровий багатофункціональний пристрій легко розміщується в обмеженому просторі, дозволяючи тихо сканувати, друкувати, копіювати та передавати документи факсом, не відволікаючись від роботи. РОЗШИРЕНІ МОЖЛИВОСТІ Ефективність роботи зростає завдяки високій швидкості друку та надійності, що відповідає сучасним вимогам. СПРАВЖНЯ МОБІЛЬНА ГНУЧКІСТЬ Вбудоване мобільне підключення до Wi-Fi, Apple AirPrint, Mopria та Wi-Fi Direct дозволяє друкувати з будь-яких пристроїв – смартфонів, планшетів, комп'ютерів, ноутбуків та Chromebook. ПРОСТЕ КЕРУВАННЯ В ОДИН ДОТИК Зручні програми для встановлення драйверів, друку та сканування Xerox Print Drivers та Xerox Print and ScanExperience підвищують продуктивність. Отримайте швидкий доступ до налаштувань принтера та функцій друку з ноутбука та комп'ютера. КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ Засоби комплексного захисту допомагають боротися зі зростаючими та складними кіберзагрозами, забезпечуючи безпеку конфіденційних даних та документів.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Кількість кольорів | 4 |
| Тип пристрою | Принтер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | є |
| NFC | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | є |
| Інші поверхні друку | конверті |
| Автоматичний двосторонній друк | є |
| Вага | 21,2 кг г |
| Вбудований СБПЧ | відсутній |
| Габарити (ШхВхГ) | 442х308х421 мм |
| Дисплей | кольоровий |
| Друк | кольоровий |
| Друк без полів | немає |
| Друк із Cloud | немає |
| Друк із USB-накопичувачів | є |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | є |
| Енергоспоживання | 450 Вт |
| Живлення від акумулятора | немає |
| Зміна масштабу при скануванні | - |
| Колір корпусу | White |
| Комплект постачання | принтер, комплект картриджів, компакт-диск, кабель живлення, інструкція, гарантійний талон |
| Обсяг друку на місяць | 80000 стор |
| Підтримка AirPrint | є |
| Підтримка ОС | Windows/Mac OS |
| Підтримка СНБЧ | немає |
| Рекомендована кількість сторінок на місяць | 2000 - 7500 стор/міс |
| Ресурс чорно-білого картриджа у комплекті | 3000 стор |
| Роздільна здатність друку | 1200 х 1200 dpi |
| Роздільна здатність при копіюванні | - |
| Роздільна здатність сканера оптична | - |
| Сенсорний дисплей | Немає |
| Сумісні картриджі | 006R04357, 006R04358, 006R04359, 006R04365 |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип сканера | немає |
| Факс | немає |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Формат | А4+ |
| Формат паперу | A4 |
| Швидкість сканування | - |
| Швидкість кольорового друку | 33 стор/хв |
| Швидкість копіювання | - |
| Швидкість чорно-білого друку | 33 стор/хв |
| Щільність паперу | 60-216 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 988,80 ₴






