вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Корпус AeroCool CS-107-A-BK-v2 (ACCS-PC14032.11) Black без БП
Стильний та компактний високоефективний корпус формату Mini Tower займає менше місця, ніж звичайний корпус. Сітчастий дизайн передньої панелі покращує вентиляцію. Вікно акрилу на бічній панелі дозволяє спостерігати за роботою всіх компонентів системи. Стильний та компактний високоефективний корпус формату Mini Tower займає менше місця, ніж звичайний корпус Сітчастий дизайн передньої панелі покращує вентиляцію Вікно з акрилу на бічній панелі дозволяє спостерігати за роботою всіх компонентів системи Підтримує використання рідинного охолодження у передній частині корпусу Підтримує повітряне охолодження в передній та задній частині корпусуЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AeroCool |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.х | 1 |
| USB Type-C | немає |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Бічна панель (опція) | немає |
| Вага | немає даних г |
| Верхня панель (опція) | немає |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | 1 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | 2 х 120 мм |
| Задня панель (опція) | 1 х 120 мм |
| Кардридер | немає |
| Колір | Black |
| Кількість встановлених вентиляторів | 3 шт. |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера CPU | 157 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 286 мм (без переднього радіатора) |
| Матеріал корпусу | метал/скло |
| На бічній панелі | немає |
| На верхній панелі | немає |
| На задній панелі | немає |
| На передній панелі | 120 мм / 240 мм |
| Наявність бокового вікна | є |
| Нижня панель (опція) | немає |
| Передня панель (опція) | 2 х 120 мм |
| Пиловий фільтр | є |
| Потужність блока живлення | без блоку живлення |
| Підсвітка | FRGB-підсвічування |
| Розміри корпусу | 197.5 х 340.6 х 353 мм |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Слоти карт розширення | 4 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Сітка (Mesh) | є |
| Типорозмір | Minitower |
| Товщина металу | 0.45 мм |
| Форм-фактор материнської плати | MicroATX/Mini-ITX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 493,45 ₴










