вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Накопичувач SSD 2TB Kingston Fury Renegade with Heatsink M.2 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe 3D TLC (SFYRDK/2000G)
- Немає в наявності
- Код: SFYRDK/2000G
12 083,85 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Накопичувач SSD 2TB Kingston Fury Renegade with Heatsink M.2 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe 3D TLC (SFYRDK/2000G)
Підвищення продуктивності за допомогою PCIe 4.0 NVMe Зберігайте лідерство завдяки забезпечуваній технологією Gen 4x4 швидкості читання/запису 7400/7000 МБ/с1 та продуктивності до 1 000 000 операцій вводу-виводу за секунду1. Розкрийте весь потенціал системної плати Висока продуктивність у тонкому форм-факторі M.2 допоможе прискорити роботу ігрової системи та ноутбука. Більше місць для ігор Отримайте всі доступні нові ігри та додатки. Продуктивність та висока ємність (до 4 ТБ2) дозволять зберігати всі улюблені ігри та медіафайли. Низькопрофільний графеновий алюмінієвий тепловідведення Завдяки покращеному відводу тепла накопичувач не нагрівається під час інтенсивного використання. Він забезпечує більш високу продуктивність і може бути встановлений в обмежених просторах ігрових ноутбуків і системних плат. Підтримка PS5 Революційне сховище для максимально ефективної гри. Модель із додатковим вбудованим алюмінієвим тепловідведенням забезпечує додатковий рівень розсіювання тепла для охолодження накопичувача та підтримки максимальної продуктивності. Запитайте спеціаліста з SSD Планування правильного рішення потребує розуміння цілей безпеки вашого проекту. Дозвольте фахівцям Kingston допомогти вам.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Тип диска | SSD |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 x4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| IOPS (читання/запис) | 1000 000/1 000 000 |
| TBW (ресурс записів) | 2000 ТБ |
| Габарити | 80 x 23.67 x 10.5 мм |
| Для комп'ютерів | Да |
| Для ноутбуків | Да |
| Додаткові дані | Підтримка TRIM |
| Енергоспоживання | читання: 2.8 Вт; запис: 9.9 Вт; очікування: 0.0005 Вт |
| Контролер | Phison E18 |
| Наявність підсвічування | немає |
| Об'єм накопичувача | 2 ТБ |
| Підтримка NVMe | є |
| Серія | Kingston Fury Renegade |
| Споживання енергії | 9.9 Вт |
| Тип пам'яті | 3D TLC |
| Ударостійкість | є |
| Час напрацювання на відмову | 2 млн рікін |
| Швидкість записування | 7000 МБ/сек |
| Швидкість зчитування | 7300 МБ/сек |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 083,85 ₴





