вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Прилад для укладання волосся Rowenta CF2133F0
- В наявності
- Код: CF2133F0
1 240,65 ₴
919 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Прилад для укладання волосся Rowenta CF2133F0
Плойка ROWENTA Curling Tong CF2133F0 відкриє широкі можливості під час завивання волосся. З її допомогою можна створювати як стандартні, так і незвичайні зачіски, але найважливішою її перевагою є простота використання. Вона відмінно підходить як новачкам, так і досвідченим перукарям. Оптимальна температура Плойка Rowenta CF2133F0 працює при температурному режимі 180 градусів. Завдяки високій потужності вона досягає цієї цифри всього за 1 хвилину, що дуже корисно, адже вам тепер не доведеться довго чекати, поки прилад досягне потрібної температури. Такий температурний режим є оптимальним і відмінно підходить для роботи практично з будь-якими типами волосся, не пересушуючи його. Після плойки волосся зберігає всі природні властивості та мікроелементи, тому навіть інтенсивне використання не нашкодить йому. Покриття пластин Пластини плойки вкриті високоякісною керамікою. Такий матеріал відрізняється високою стійкістю до пошкоджень і довговічністю. До того ж кераміка моментально досягає потрібної температури, рівномірно розподіляється по всій площі пластин. Це дає можливість досягати максимальної ефективності при роботі з волоссям і, що важливіше, плавно ковзати по ньому, не пошкоджуючи та не пересушує його. Щільні, чудові кучері Діаметр 16 мм забезпечує щільні ідеальні локони, повні життя. Безпечне використання Холодний наконечник робить укладку безпечною і легкою.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rowenta |
| Тип | Плойки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Іонізація | відсутня |
| Автовимкнення | немає даних |
| Вага | немає даних г |
| Дисплей / Індикація температури | відсутній |
| Довжина шнура | 1.8 м м |
| Діаметр | 16 мм мм |
| Колір | Чорний |
| Обертаючий шнур | є |
| Петля для підвішування | є |
| Покриття нагрівального елемента | кераміка |
| Потужність | 25 Вт Вт |
| Робоча температура | 180 °C |
| Час нагрівання | 60 сек хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 919 ₴





