вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Корпус NZXT H7 Flow White (CM-H71FW-01)
Цей корпус Mid-Tower готовий принести прохолоду. Завдяки перфорованій передній і верхній панелям, а також розширеним каналам, гачкам, ремінцям і входу без інструментів, цей витончений чохол збереже будь-яку конструкцію прохолодною та зручною, забезпечуючи багато місця. Перфоровані передня та верхня панелі забезпечують максимальну теплову ефективність Інтуїтивно зрозуміла система управління кабелем із широкими каналами, гачками та ремінцями Доступ без інструментів до передньої та бічних панелей (тоновані панелі лише для чорного варіанту) Передня та верхня підтримка радіаторів до 360 мм Включає два безшумних 120-мм вентилятори серії F Підтримує вертикальне кріплення GPU (продається окремо) Три варіанти кольорів (матовий чорний, матовий білий, білий і чорний) Два верхні порти USB 3.2 Type-A Один верхній порт USB 3.2 Type-CЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NZXT |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB 2.0 | немає |
| USB 3.х | 2 |
| USB Type-C | 1 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Бічна панель (опція) | немає |
| Вага | 10 кг г |
| Верхня панель (опція) | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | немає |
| Задня панель (опція) | 1 х 120 мм / 1 х 140 мм |
| Кардридер | немає |
| Колір | white |
| Кількість встановлених вентиляторів | не встановлено |
| Кількість відсіків 2.5" | 4 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера CPU | 185 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 400 мм |
| Матеріал корпусу | метал/скло |
| На бічній панелі | немає |
| На верхній панелі | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| На задній панелі | 120 мм / 140 мм |
| На передній панелі | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| Наявність бокового вікна | є |
| Нижня панель (опція) | 1 х 120 мм |
| Передня панель (опція) | 3 х 120 мм / 3 х 140 мм |
| Пиловий фільтр | є |
| Потужність блока живлення | без блоку живлення |
| Підсвітка | RGB-підсвічування |
| Розміри корпусу | 230 х 505 х 480 мм |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Слоти карт розширення | 7 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Сітка (Mesh) | є |
| Типорозмір | Midi Tower |
| Товщина металу | немає даних |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX/Mini-ITX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 338,65 ₴






