вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Сковорода Tefal Simply Clean 26 см (B5670553)
- В наявності
- Код: B5670553
1 038,15 ₴
769 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Сковорода Tefal Simply Clean 26 см (B5670553)
Всі знають, що смачне приготування вимагає часу, але прибирання не повинно. Сковорода Tefal Simply Clean була розроблена, щоб кожен день робити життя простіше: її поверхня зі 100% антипригарним покриттям забезпечує гладке і легке очищення, а ряд покращених функцій забезпечує ідеальні результати приготування їжі. Для такого типу сковорідок кришки не передбачені та не підходять. 100% легко чистити всередині та зовні Відкрийте для себе легке очищення з посудом, який має антипригарне покриття всередині та зовні, та з додатковим захисним покриттям, що запобігає обгоранню для легкого чищення за мить. Титанове антипригарне покриття Високоякісне титанове покриття Tefal має відмінну антипригарну дію, забезпечуючи легке очищення та приготування, повністю зберігаючи поживні речовини та смак. Сумісність з плитами: всі, крім індукційних Сумісна з усіма плитами, крім індукційних (газовими, електричними, керамічними). Ергономічна ручка Ергономічна ручка зі зручною підставкою для великого пальця забезпечує легке використання, додаючи неперевершеного комфорту під час приготування їжі. Технологія Thermo-Signal Покращена технологія Thermo-Signal стає повністю червоною, коли сковорода досягає ідеальної початкової температури, забезпечуючи щоразу смачні страви з ідеальним кольором, текстурою та смаком. Глибока форма для повної зручності Ідеально підходить для гостей або всієї родини, а її просторий дизайн спрощує приготування великих страв.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Індикатор нагріву | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.5 кг г |
| Використання в духовій шафі | Немає |
| Висота стінки | 4.3 см |
| Внутрішнє покриття | антипригарне |
| Діаметр | 26 см мм |
| З газовими плитами | Да |
| З електричними плитами | Да |
| З індукційними плитами | Немає |
| З'ємна ручка | Немає |
| Колір корпусу | Чорний |
| Лита ручка | Немає |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал кришки | - |
| Матеріал ручки | бакеліт |
| Миття в посудомийній машині | Да |
| Наявність кришки | без крихти |
| Носик для зливу | Немає |
| Отвір для підвішування | Да |
| Технологія внутрішнього покриття | Titanium |
| Тип | традиційна |
| Товщина дна | - |
| Товщина стінки | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 769 ₴





