вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Монітор Dell 23.8" E2423H (210-BEJD) VA Black
Найнеобхідніше, щоб бути більш продуктивним Широкий кут огляду: переглядайте свою роботу в чудовій чіткості FHD і отримуйте послідовне зображення під широким кутом огляду 178°/178°. Чіткі зображення: вражаючий коефіцієнт контрастності 3000:1 для більш глибоких чорних, яскравіших білих і яскравих кольорів. Нешкідливий для очей: цей монітор має екран без мерехтіння з програмною функцією ComfortView, яка зменшує шкідливе випромінювання синього світла. Він створений для оптимізації комфорту для очей навіть протягом тривалого періоду часу. Функціональний, компактний дизайн Зручне підключення: підключайтеся до поточних і застарілих систем через порти VGA і DP. Максимально розширте свій робочий стіл: усуньте безлад за допомогою таких компактних функцій, як компактна підставка та вдосконалена система управління кабелями, яка ховає кабелі, доповнюючи будь-яке робоче місце. Чистий, простий дизайн: тонка рамка додає сучасного вигляду. Адаптація до ваших потреб: створіть свій робочий простір за допомогою VESA-сумісних кріплень і підставок. Dell Display Manager Продуктивність на будь-якому рівні: Easy Arrange дозволяє легко розміщувати кілька програм на одному або кількох екранах за допомогою 38 попередньо встановлених розділів вікон і можливості персоналізувати до п’яти вікон, що дає вам покращені можливості багатозадачності. Плавні переходи: функція автоматичного відновлення запам’ятовує, де ви зупинилися, тож програми повертаються туди, де ви їх залишили, навіть після того, як ви від’єднаєтеся. Ключ до зручності: комбінації клавіш можуть заощадити вам ще більше часу, дозволяючи легко налаштувати параметри керування дисплеєм, щоб ви могли швидше приступити до роботи. Більше способів керування: Звіти про керування активами дозволяють ІТ-менеджерам швидко отримувати та відстежувати інформацію про монітор, а також налаштовувати декілька моніторів одночасно за допомогою однієї установки. Зелене мислення на сьогодні і завтра Екологічні стандарти: Цей монітор використовує 85% PCR (Post-consumer Recyclable) пластику для конструкції та відповідає найновішим екологічним стандартам, таким як EnergyStar і TCO Certified Edge, і зареєстрований EPEAT Gold . Екологічне пакування: комерційні монітори Dell, розроблені з урахуванням навколишнього середовища, поставляються в картонній упаковці, яка на 100% придатна для переробки. Енергозбереження: заощаджуйте енергію за допомогою PowerNap , функції, яка затемнює монітор або переводить його в режим сну, коли він не використовується.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип матриці | VA |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | відсутній |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Немає |
| Вага | 3.85 кг г |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 552.6х420.3х171 мм |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Діагональ екрана | 23.8" |
| Колір | Чорний |
| Контрастність | 3000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання за висотою | відсутнє |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 16 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 167,50 ₴





