вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Монітор Dell 23.8" P2423DE (210-BDDW) IPS Black
Екран QHD: Оптимізовано для забезпечення високоякісних деталей і чіткості. Великі можливості підключення: Легко підключайтеся до своїх пристроїв за допомогою DisplayPort (вхід), DisplayPort (вихід), USB-C, RJ45, HDMI, 4x SuperSpeed USB 5 Гбіт/с тощо. Підвищіть ефективність: Підвищітьпродуктивність до 41%, розширивши робочий стіл за допомогою клавіатури, миші та підключивши подвійні монітори концентратора продуктивності за допомогою Dell Express Daisy Chaining — функції, яка дозволяє автоматично виявляти другий дисплей, пропускаючи крок ручної зміни налаштувань екранного меню. Ще більше підвиіть свою ефективність за допомогою багатозадачних інструментів Dell Easy Arrange. Розроблено з урахуванням здоров’я: ComfortView Plus — постійно ввімкнений вбудований екран із низьким рівнем синього світла — зменшує потенційно шкідливе випромінювання синього світла без шкоди для кольору. Консистенція кольору стандартна: Переглядайте стабільні, яскраві кольори під широким кутом огляду завдяки технології In-Plane Switching (IPS). Завдяки охопленню 99% sRGB ви отримуєте точні кольори прямо з коробки. Рухається з вами: Оптимізуйте орієнтацію монітора, нахиляючи, повертаючи та повертаючи висоту максимум до 150 мм. Перетворіть свій робочий простір на організований центр продуктивності Великі можливості підключення: Легко підключайтеся до своїх пристроїв за допомогою DisplayPort (вхід), DisplayPort (вихід), USB-C, HDMI, 4x SuperSpeed ??USB 5Gbps тощо. Легке налаштування: Ваш монітор служить вашим власним центром продуктивності з RJ45 для дротового підключення Ethernet і USB-C, що забезпечує потужність до 90 Вт. Розширена багатозадачність за допомогою Dell Display Manager Продуктивність на кожному рівні: Easy Arrange дозволяє легко розміщувати кілька програм на одному або кількох екранах за допомогою 38 попередньо встановлених розділів вікон і можливості персоналізувати до п’яти вікон, що дає вам покращені можливості багатозадачності. Плавні переходи: Функція автоматичного відновлення запам’ятовує, де ви зупинилися, тож програми повертаються туди, де ви їх залишили, навіть після того, як ви від’єднаєтеся. Ключ до зручності: Комбінації клавіш можуть заощадити вам ще більше часу, дозволяючи легко налаштувати параметри керування дисплеєм, щоб ви могли швидше приступити до роботи. Більше способів керування: Звіти про керування активами дозволяють ІТ-менеджерам швидко отримувати та відстежувати інформацію про монітори, а також налаштовувати декілька моніторів одночасно за допомогою однієї установки.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 1 |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 5.98 кг г |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 537.8х496.1х179.6 мм |
| Додаткові роз'єми | USB Type-C, RJ45 |
| Діагональ екрана | 23.8" |
| Колір | Чорний |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | 4хUSB3.2 |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання за висотою | є |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 20 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 304,35 ₴







