вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Монітор Dell 27" U2723QE (210-BCXK) IPS Silver
Підвищений комфорт для очей ComfortView Plus - постійно ввімкнений вбудований екран з низьким рівнем синього світла - зменшує потенційно шкідливе випромінювання синього світла без шкоди для кольору. Справжній блиск Споглядайте найдрібніші деталі на цьому моніторі 4K і насолоджуйтесь більш реалістичними кольорами завдяки 98% DCI-P3 та VESA DisplayHDR™ 400. Підвищення продуктивності Прокидайтеся та вмикайте ноутбук за допомогою функції Power Sync. Розширені можливості підключення Оптимізуйте свій робочий простір за допомогою багатьох портів підключення, включаючи USB-C (до 90 Вт), RJ45 (Ethernet), DP1.4 та HDMI. Порти USB-C із швидким доступом (потужність зарядки до 15 Вт) та надшвидкісні порти USB 10 Гбіт/с забезпечують просте підключення та швидку передачу даних. Більш організований робочий простір Підключення по одному кабелю USB-C забезпечує гнучкість підключення до систем USB-C різних постачальників, зменшуючи безлад з кабелями та забезпечуючи швидкий перехід від робочого столу. Мережа готова Отримайте покращену керованість завдяки зручній вбудованій передачі MAC-адрес, завантаженню PXE та Wake-on-LAN. Багатозадачність краща Підключіться до двох джерел ПК, і Auto KVM плавно перемкне керування на другий підключений ПК. Використовуйте функцію KVM (клавіатура, відео та миша) для керування обома ПК за допомогою однієї миші та клавіатури. Побачити більше на одному екрані Переглядайте контент із двох джерел на ПК у режимах «картинка в картинці» (PiP) та «картинка поруч із картинкою» (PbP). Розширте свою продуктивність Випробуйте безкомпромісну якість зображення завдяки послідовному підключенню двох моніторів 4K. U2723QE – це перший у світі 27-дюймовий 4K-монітор, який дозволяє послідовно підключати додатковий 4K-монітор з повною роздільною здатністю через порт USB-C – з підтримкою Display Stream Compression (DSC). Розроблено з метою Завдяки платиново-сріблястому покриттю преміум-класу та елегантній системі управління кабелями, створеній для зменшення безладдя, цей монітор підходить для будь-якого робочого місця. Легко використовувати Переміщайтеся по меню та налаштуйте параметри екрана за допомогою зручного джойстика. Створений для комфорту Нахиляйте, повертайте та регулюйте висоту монітора, щоб ви могли працювати так, як вам зручніше.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 1 |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Немає |
| Вага | 6.64 кг г |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 611.3х385.1-535.1х185 мм |
| Додаткові роз'єми | USB Type-C, RJ45 |
| Діагональ екрана | 27" |
| Колір | Срібний |
| Контрастність | 2000:1 |
| Концентратор USB | 4хUSB3.2 |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання за висотою | є |
| Роздільна здатність екрана | 3840х2160 |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 25.9 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яскравість | 400 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 639,10 ₴







