вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Монітор Dell 32" G3223Q (210-BDXS) IPS Black 144Hz
Неймовірна точність кольору VESA DisplayHDR™ 600 та широкий колірний охоплення DCI-P3 95% дають гравцям по-справжньому яскраву та реалістичну графіку. Заводське попереднє калібрування забезпечує миттєву точну передачу кольору, як тільки ви дістаєте монітор з коробки. Сертифікований TUV ComfortView Plus знижує шкідливе випромінювання синього світла без шкоди для точності передачі кольору або візуальної чіткості. Плавний, безперервний геймплей HDMI 2.1 відкриває вихідну роздільну здатність 4K поряд з плавною частотою оновлення 144 Гц навіть для найвибагливіших графічних систем для ігор на ПК і підтримує частоту 120 Гц для консолей. Панель Fast IPS забезпечує час відгуку GTG 1 мс, а NVIDIA® G-SYNC® та AMD FreeSync™ Premium Pro забезпечують плавний ігровий процес HDR без розривів та затримок. Створено для творців Ігровий монітор Dell 32 4K UHD — чудовий додаток до вашого набору інструментів для творчості. Легко перемикайтеся між колірним простором DCI-P3 (власне) та sRGB або налаштуйте параметри гами. Крім того, функція компенсації однорідності допомагає динамічно збалансувати екран, щоб забезпечити рівномірний колір та яскравість, щоб ви могли бути впевнені у своїй роботі. Багатозадачність під час гри Дізнайтеся, як вирішити цю складну головоломку, стежте за своїм потоковим чатом або стежте за улюбленим подкастом, граючи в ігри з режимами PIP та PBP. Ігровий монітор Dell 32 4K UHD легко справляється з одночасними завданнями, допомагаючи вам грати по-своєму. Створено для геймерів Дизайн, натхненний іграми, підкреслює як форму, так і функціональність. Одноколірне підсвічування монітора та масивні вентиляційні отвори забезпечують першокласний зовнішній вигляд, а його терморегуляція дозволяє грати набагато довше, незалежно від того, наскільки графічно інтенсивна ваша гра. Ергономічний монітор, який органічно вписується у будь-яку обстановку. Використовуйте регульовану по висоті та нахилу підставку, щоб знайти ідеальну перспективу, незалежно від того, як ви збудували свою бойову станцію. Відмінно працює з консолями Ексклюзивний консольний режим бере сигнал 4K з консолі і плавно інтегрує його з технологією HDR монітора з частотою оновлення 120 Гц. Краще для довкілля Ми зменшили вплив нашого виробництва на навколишнє середовище завдяки цьому монітору, який містить не менше 25% переробленого пластику та поставляється без пінополістиролу, а упаковка складається не менше ніж на 75% з переробленого картону. Енергозбереження: Заощаджуйте енергію, коли монітор не використовується, за допомогою PowerNap — функції, яка затемняє або переводить монітор у сплячий режим, коли він не використовується. Підвищення стійкості: Dell Technologies прагне знижувати вплив на довкілля протягом усього життєвого циклу продукту.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 6.05 кг г |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 726x427x68.6 мм |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Діагональ екрана | 32" |
| Колір | Чорний |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | 2хUSB3.2 |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання за висотою | є |
| Роздільна здатність екрана | 3840х2160 |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 121 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Яскравість | 400 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 119,75 ₴









