вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Монітор Dell 31.5" P3223DE (210-BDGB) IPS Black
Розроблено із турботою про здоров’я: ComfortView Plus - постійно ввімкнений вбудований екран з низьким рівнем синього світла - зменшує потенційно шкідливе випромінювання синього світла без шкоди для кольору. Широкі можливості підключення: Легко підключайтеся до своїх пристроїв за допомогою DisplayPort (вхід), DisplayPort (вихід), USB-C, RJ45, HDMI, 4x SuperSpeed ??USB 5 Гбіт/с та інших. Розширте свою ефективність: Підвищіть продуктивність до 41%, розширивши свій робочий стіл клавіатурою, мишею та підключивши два монітори-концентратори продуктивності через Dell Express Daisy Chaining – функцію, яка дозволяє автоматично виявляти другий дисплей, пропускаючи крок ручної зміни налаштувань екранного меню. Ще більше підвищуйте ефективність за допомогою багатозадачних інструментів Dell Easy Arrange. Консистенція кольору входить до стандартної комплектації: Насолоджуйтесь послідовними яскравими кольорами при широкому куті огляду завдяки технології In-Plane Switching (IPS). З охопленням 99% sRGB ви отримуєте точні кольори прямо з коробки. Гарний функціонал: Приголомшливе чорне оздоблення та невелика основа доповнюють покращену систему керування кабелями, яка приховує кабелі у стійці монітора. Рухається з вами: Оптимізуйте орієнтацію монітора, нахиляючи, повертаючи та регулюючи висоту до максимум 150 мм. Широкі можливості підключення: Легко підключайтеся до своїх пристроїв за допомогою DisplayPort (вхід), DisplayPort (вихід), USB-C, HDMI, 4x SuperSpeed ??USB 5 Гбіт/с та інших. Налаштування без перешкод: Ваш монітор служить вашим власним концентратором продуктивності з RJ45 для проводового підключення Ethernet та USB-C, що забезпечує подачу живлення до 90 Вт, і все це без перешкод. Підвищення продуктивності: Просто натисніть кнопку живлення монітора, і функція синхронізації живлення плавно запустить монітор та підключений комп’ютер Dell, навіть якщо кришка ноутбука закрита. Сумісність із деякими комп’ютерами Dell. Продуктивність на кожному рівні: Easy Arrange дозволяє легко розміщувати кілька додатків на одному або кількох екранах з 38 встановленими розділами вікон та можливістю персоналізувати до п’яти вікон, що дає вам покращені можливості багатозадачності. Безшовні переходи: Функція автоматичного відновлення запам’ятовує, де ви зупинилися, тому програми повернуться туди, де ви залишили їх, навіть після того, як ви відключилися від мережі. Ключ до зручності: Клавіші швидкого доступу можуть заощадити ще більше часу, дозволяючи легко налаштовувати параметри управління дисплеєм, щоб ви могли швидше приступити до роботи. Додаткові способи керування: Звіти про управління активами дозволяють ІТ-менеджерам швидко збирати та відстежувати інформацію про монітори, а також налаштовувати кілька моніторів одночасно за допомогою одного налаштування. Екологічні стандарти: У конструкції цього монітора на 85% використовується пластик PCR (перероблений після споживання), він відповідає останнім екологічним стандартам, таким як EnergyStar® та TCO Certified Edge, а також зареєстрований EPEAT® Gold. Екологічна упаковка: Комерційні монітори Dell, розроблені з турботою про навколишнє середовище, поставляються в картонній упаковці, що повністю переробляється.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 1 |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 11.7 кг г |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 712.4х617.2х230.1 мм |
| Додаткові роз'єми | USB Type-C, RJ45 |
| Діагональ екрана | 31.5" |
| Колір | Чорний |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | 4хUSB3.2 |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання за висотою | є |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 30 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 845,45 ₴







