вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Корпус 1stPlayer T5-4F1-BK Black без БП
1stPlayer була заснована в Гуанчжоу у 2010 році з єдиною метою – створити унікальний та неповторний ігровий досвід для геймерів у всьому світі. За відносно короткий час 1stPlayer перетворився зі стартапу на відомого постачальника високопродуктивних та якісних периферійних пристроїв для геймерів у всьому світі. Прагнучи надати геймерам високопродуктивні периферійні пристрої та компоненти для ПК, 1stPlayer пропонує повний спектр продуктів для оснащення геймерів, моддерів та ентузіастів, включаючи блоки живлення, комп’ютерні корпуси, механічні клавіатури, ігрові миші, килимки для миші, ігрові крісла та столи, ігрові гарні .Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1stPlayer |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.х | 1 |
| USB Type-C | немає |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Безгвинтове кріплення | є |
| Бічна панель (опція) | немає |
| Вага | 4.63 кг г |
| Верхня панель (опція) | 2 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | 1 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | 3 х 120 мм |
| Задня панель (опція) | 1 х 120 мм |
| Кардридер | немає |
| Колір | Black |
| Кількість встановлених вентиляторів | 4 шт. |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера CPU | 165 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 330 мм |
| Матеріал корпусу | метал/скло |
| На бічній панелі | немає |
| На верхній панелі | 240 мм |
| На задній панелі | немає |
| На передній панелі | немає |
| Наявність бокового вікна | є |
| Нижня панель (опція) | 2 х 120 мм |
| Передня панель (опція) | 3 х 120 мм |
| Пиловий фільтр | є |
| Потужність блока живлення | без блоку живлення |
| Підсвітка | RGB-підсвічування |
| Розміри корпусу | 210 х 422 х 377 мм |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Слоти карт розширення | 4 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Сітка (Mesh) | є |
| Типорозмір | Minitower |
| Товщина металу | 0.5 мм |
| Форм-фактор материнської плати | MicroATX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 995,65 ₴








