вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Багатофункціональний пристрій HP LaserJet Pro 4103fdn (2Z628A)
Цей принтер, створений для максимальної продуктивності, відрізняється надійністю обладнання та високою швидкістю друку, тому ви можете легко використовувати його кожен день практично в будь-яких умовах.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип пристрою | БФП |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | є |
| NFC | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | немає |
| Інші поверхні друку | глянсовий папір, конверти, кольоровий папір, друковані бланки |
| Автоматичний двосторонній друк | немає |
| Вага | 12,6 кг г |
| Вбудований СБПЧ | відсутній |
| Габарити (ШхВхГ) | 430х325х634 мм |
| Дисплей | кольоровий |
| Друк | монохромний |
| Друк без полів | немає |
| Друк із Cloud | немає |
| Друк із USB-накопичувачів | немає |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | є |
| Енергоспоживання | 510 Вт |
| Живлення від акумулятора | немає |
| Зміна масштабу при скануванні | 25 – 400% |
| Колір корпусу | White |
| Комплект постачання | БФП, стартовий картридж, кабель живлення, інструкція користувача |
| Кількість кольорів | 1 (чорний) |
| Обсяг друку на місяць | 80000 стор |
| Підтримка AirPrint | є |
| Підтримка ОС | Windows / Mac OS / Chrome |
| Підтримка СНБЧ | немає |
| Рекомендована кількість сторінок на місяць | 750 - 4000 стор/міс |
| Ресурс чорно-білого картриджа у комплекті | 3050 стор |
| Роздільна здатність друку | 1200 х 1200 dpi |
| Роздільна здатність при копіюванні | 1200 х 1200 dpi |
| Роздільна здатність сканера оптична | 1200 х 1200 dpi |
| Сенсорний дисплей | Да |
| Сумісні картриджі | W1510A HP 151A, W1510X HP 151X |
| Технологія друку | лазерна |
| Факс | є |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Формат | А4+ |
| Формат паперу | A4, A5, A6 |
| Швидкість сканування | 49 зобр/хв |
| Швидкість кольорового друку | немає |
| Швидкість копіювання | 40 стор/хв |
| Швидкість чорно-білого друку | 40 стор/хв |
| Щільність паперу | 60-200 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 098,05 ₴



